CDPR zaczyna ujawniać szczegóły na temat sequela Cyberpunk 2077

CDPR zaczyna ujawniać szczegóły na temat sequela Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 potrzebował długiego czasu, aby znaleźć się na szczycie ze względu na swoją wadliwą premierę, ale CD Red Projekt w końcu zdołał wszystko naprawić, wydając dodatek Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Nie tylko zostało to docenione na gali The Game Awards, ale też przełożyło się na stały wzrost liczby sprzedanych egzemplarzy. Niedawne wydanie Cyberpunk 2077 Ultimate Edition z pewnością przyczyniło się do jeszcze większej popularności gry, ponieważ daje fanom gry dostęp do pakietu zawierającego zarówno rozszerzenie, jak i grę podstawową, a także wszystkie wydane do tej pory aktualizacje.

 

 

Ekscytująca przyszłość

CDPR ujawniło już, że skończyło z Cyberpunk 2077 jako grą. Phantom Liberty jest jej jedynym rozszerzeniem, a studio skupia się teraz na innych projektach, a mianowicie na sequelu gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ale sequel Cyberpunk 2077 jest już na liście "do zrobienia" studia i nieuniknione jest, że informacje o grze zaczną pojawiać się w ten czy inny sposób. W tym przypadku dyrektor narracyjny CD Projekt Red, Philipp Weber, wypowiedział się w niedawnym wywiadzie na temat znaczenia Ścieżek Życia w przyszłym sequelu Cyberpunk 2077.

"Myślę, że są rzeczy związane na przykład ze ścieżkami życia, które dają obietnicę możliwości grania większą liczbą różnych postaci. Myślę, że jest to rzecz, którą w przyszłości chcielibyśmy poprawić. Myślę, że daliśmy obietnicę, której być może ostatecznie nie udało nam się zrealizować".

Chociaż trzy różne ścieżki życia dostępne w Cyberpunk 2077 urozmaicają rozgrywkę na pierwszych etapach, różnica między Nomadem, Korpo lub Street Kidem (Punkiem) szybko zanika w miarę postępów w grze. System pozostawia jedynie opcje dialogowe, które dodają nieco smaczku, ale nie mają znaczącego wpływu na rozgrywkę. Miejmy nadzieję, że następna gra z serii nada większe znaczenie pochodzeniu postaci i pozwoli na poruszanie się różnymi ścieżkami w miarę postępów w grze.

Na sequel przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, gdyż studio skupia się obecnie głównie na innych projektach. W każdym razie dobrze jest wiedzieć, że CDPR nie będzie trzymać się tej samej formuły i zamiast tego szuka sposobów na ulepszenie przyszłej gry. W międzyczasie możesz sprawdzić najlepsze oferty na zakup taniego klucza do Cyberpunk 2077, jeśli jeszcze nie odkryłeś gry. Nie zapominaj, że wrażenia z gry są o wiele lepsze, jeśli masz dostęp do dodatku Cyberpunk 2077: Phantom Liberty.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare