Instant Gaming EU
 
 

Pierwszy duży patch Cyberpunk 2077 jest już dostępny

Pierwszy duży patch Cyberpunk 2077 jest już dostępny

Nie jest tajemnicą, że nawet po tym, jak stał się jednym z największych premier w historii gier wideo, Cyberpunk 2077 zostanie zapamiętany jako jeden z najbardziej kłopotliwych. Dość słaby poziom wydajności gry na PlayStation 4 i Xbox One doprowadził do ogromnej fali skarg i zwrotów, które pozostawiły CD Projekt Red w bardzo trudnej sytuacji. Firma mogła stanąć w obliczu poważnych problemów z powodu kilku pozwów sądowych, które zostały złożone przeciwko nim i które sprawiły, że naprawienie gry stało się sprawą pilniejszą niż wcześniej. Jak wyjaśniliśmy w poprzednim artykule, naprawienie gry stało się priorytetem dla twórców Wiedźmina 3 i wszystkie ich wysiłki są obecnie koncentrowane na tym celu. Oczywiście spowodowało to pewne zmiany w planach CDPR dotyczących gry Cyberpunk 2077 po jej premierze, a treści, które miały być już dostępne w grze, nie pojawią się, dopóki wszystko nie zostanie naprawione.

 

 

Po obejrzeniu publicznych przeprosin CD Projektu, które wygłosił współzałożyciel Marcin Iwiński, spodziewaliśmy się, że niektóre z obiecanych poprawek pojawią się bardzo szybko i wydaje się, że przynajmniej na tym nas nie zawiodą. Pierwsza duża aktualizacja dla Cyberpunk 2077 jest już dostępna na komputerach i konsolach. Patch 1.1 przynosi szereg zmian, które skupiają się na stabilności poprzez poprawę ogólnego wykorzystania pamięci i naprawę awarii. Dodaje również sporo poprawek błędów w różnych obszarach gry, które obejmują questy, interfejs użytkownika, osiągnięcia, wizualizacje i inne. Wszystkie szczegóły dotyczące patcha 1.1 do Cyberpunk 2077 można znaleźć na stronie pod tym adresem.

 

 

Jeśli zastanawiasz się, czy ta aktualizacja wystarczy, aby naprawić wszystkie problemy w Cyberpunk 2077 i zmienić grę w taką, jaka powinna być na PlayStation 4 i Xbox One, odpowiedź brzmi nie. Ale przynajmniej jest to krok w dobrym kierunku i mamy nadzieję, że będą one kontynuowane przez tyle, ile będzie trzeba, aż do czasu, gdy Cyberpunk 2077 zostanie naprawiony. Nie wiemy, jak długo to potrwa, ani czy szkody wyrządzone w reputacji gry są już zbyt duże, ale nadal uważamy, że Cyberpunk 2077 będzie pozycją obowiązkową, gdy zostanie naprawiony.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare