Remnant 2 potwierdza, że jest jednym z hitów roku

Remnant 2 potwierdza, że jest jednym z hitów roku

Dobre wyniki Remnant 2 pokazują, że grę już teraz można uznać za wielką niespodziankę 2023 roku. Ten rok był szczególnie dobry, jeśli chodzi o duże premiery gier wideo. Tytuły takie jak Hogwarts Legacy, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i Star Wars Jedi: Survivor przerosły najśmielsze oczekiwania. Starfield i Baldur's Gate III jeszcze nie dołączyły do tego klubu. Wśród bestsellerów tego roku jest jednak kilka niespodzianek, a Remnant 2 zdecydowanie się do nich zalicza.

Zasłużony sukces

Z publikacji na oficjalnej stronie gry wynika, że Remnant 2 sprzedał się już w ponad milionie egzemplarzy. Przygodowe RPG akcji Gunfire Games potrzebowało zaledwie tygodnia, aby osiągnąć tę liczbę. Najciekawsze w tej liczbie jest to, że większość kopii została sprzedana w ciągu ostatnich czterech dni, co pokazuje, że popularność gry rośnie wykładniczo w momencie pisania tego artykułu. Remnant 2 znalazł się na szczycie listy przebojów na Steam jako druga najczęściej grana gra na platformie Valve (CS: GO tak naprawdę się nie liczy, ponieważ bez większego zaskoczenia - zawsze zajmuje pierwsze miejsce).

Liczby te pozostawiają daleko w tyle poprzednika, udowadniając, że ekipie Gunfire Games udało się przenieść rozgrywkę na nowy poziom. Dystopijne multiwersum gry, ekscytująca walka w stylu Souls, tryb kooperacji, wiele klas i wyjątkowa historia nadają kształt doświadczeniu, które przyciągnęło wielu graczy.

 

 

Remnant 2 przekroczył oczekiwania wszystkich, w tym wydawcy. Gearbox Software z radością potwierdził, że jest "niesamowicie dumny z zespołu Gunfire i wszystkich w Gearbox Publishing, którzy powołali ten tytuł do życia".

Jeśli planowałeś zagrać w coś innego w ciągu najbliższych kilku tygodni, możesz pomyśleć dwa razy i skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tanio Remnant 2. Gra ma nie tylko bardzo przystępną cenę, ale także doświadczenie, które zapewnia, jest warte każdego wydanego na nią grosza.

72.93zł
Remnant 2
Remnant 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare