Remnant 2 potwierdza, że jest jednym z hitów roku

Remnant 2 potwierdza, że jest jednym z hitów roku

Dobre wyniki Remnant 2 pokazują, że grę już teraz można uznać za wielką niespodziankę 2023 roku. Ten rok był szczególnie dobry, jeśli chodzi o duże premiery gier wideo. Tytuły takie jak Hogwarts Legacy, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i Star Wars Jedi: Survivor przerosły najśmielsze oczekiwania. Starfield i Baldur's Gate III jeszcze nie dołączyły do tego klubu. Wśród bestsellerów tego roku jest jednak kilka niespodzianek, a Remnant 2 zdecydowanie się do nich zalicza.

Zasłużony sukces

Z publikacji na oficjalnej stronie gry wynika, że Remnant 2 sprzedał się już w ponad milionie egzemplarzy. Przygodowe RPG akcji Gunfire Games potrzebowało zaledwie tygodnia, aby osiągnąć tę liczbę. Najciekawsze w tej liczbie jest to, że większość kopii została sprzedana w ciągu ostatnich czterech dni, co pokazuje, że popularność gry rośnie wykładniczo w momencie pisania tego artykułu. Remnant 2 znalazł się na szczycie listy przebojów na Steam jako druga najczęściej grana gra na platformie Valve (CS: GO tak naprawdę się nie liczy, ponieważ bez większego zaskoczenia - zawsze zajmuje pierwsze miejsce).

Liczby te pozostawiają daleko w tyle poprzednika, udowadniając, że ekipie Gunfire Games udało się przenieść rozgrywkę na nowy poziom. Dystopijne multiwersum gry, ekscytująca walka w stylu Souls, tryb kooperacji, wiele klas i wyjątkowa historia nadają kształt doświadczeniu, które przyciągnęło wielu graczy.

 

 

Remnant 2 przekroczył oczekiwania wszystkich, w tym wydawcy. Gearbox Software z radością potwierdził, że jest "niesamowicie dumny z zespołu Gunfire i wszystkich w Gearbox Publishing, którzy powołali ten tytuł do życia".

Jeśli planowałeś zagrać w coś innego w ciągu najbliższych kilku tygodni, możesz pomyśleć dwa razy i skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tanio Remnant 2. Gra ma nie tylko bardzo przystępną cenę, ale także doświadczenie, które zapewnia, jest warte każdego wydanego na nią grosza.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

118.17zł
Remnant 2
Remnant 2
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare