Remnant 2 nie został jeszcze w pełni odkryty

Remnant 2 nie został jeszcze w pełni odkryty

Fani Remnant: From the Ashes są mile zaskoczeni premierą sequela, który zapewnia im nowe światy do odkrycia i mnóstwo nowych funkcji. O ile pierwsza gra była pełna sekretów do odkrycia, gdy poznawałeś historię wydarzeń, które doprowadziły nasz świat na skraj zniszczenia, Remnant 2 rozszerza fabułę, podróżując do przerażających światów pełnych tajemniczych stworzeń i nowych zagrożeń. Nowa gra z serii skłania się nieco bardziej ku oferowaniu ekscytujących wrażeń, które można dzielić z maksymalnie dwoma innymi graczami i opiera się na mechanice z poprzedniej części, aby rozgrywka była jeszcze bardziej dynamiczna i oferowała więcej opcji regrywalności.

 

 

Ogromna gra

Ogólnie rzecz biorąc, Remnant 2 to ekscytująca przygoda RPG z dużym naciskiem na akcję i ekscytujący system walki, ale w grze jest więcej wszystkiego, o czym można by pomyśleć, zwłaszcza jeśli poświęcisz trochę czasu na zbadanie i próbę odkrycia wszystkich jej tajemnic. Niezależnie od tego, czy chodzi o tajne klasy, takie jak Inżynier, czy też potężne bronie i przedmioty, gra ma wiele rzeczy do odkrycia. W rzeczywistości Remnant 2 jest znacznie większy niż myślisz, według projektanta gry Bena Curetona, który ujawnił na Twitterze, że nawet najbardziej doświadczeni gracze, w tym recenzenci i programiści, którzy spędzili w grze ponad 400 godzin, nie zdobyli jeszcze wszystkiego, co gra ma do zaoferowania.

 

 

Remnant 2 to nie tylko solidne doświadczenie, które zostało pozytywnie ocenione przez krytyków, ale także ogromna społeczność. Gra jest już bestsellerem na Steam, zostawiając w tyle bardzo oczekiwane tytuły, takie jak Baldur's Gate III. Jeśli zastanawiasz się nad przyczynami tego stanu rzeczy, możesz dać grze szansę, sprawdzając najlepsze ceny na zakup klucza Steam Remnant 2 z naszej porównywarki i zagłębiając się w to doświadczenie, które oficjalnie zadebiutuje jutro, z wyjątkiem tych, którzy już grają we wczesnym dostępie.

73.38zł
Remnant 2
Remnant 2
Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare