Instant Gaming EU
 
 

Remnant 2 ujawnia sekretną klasę

Remnant 2 ujawnia sekretną klasę

Remnant 2 to obecnie sensacja w świecie gier wideo. Nie tylko zdołał przyciągnąć uwagę ogromnej społeczności, ale także przekonał wszystkich tych graczy solidną rozgrywką. Gra kładzie u Twoich stóp multiwersum połączonych ze sobą światów za pośrednictwem portali, w których musisz walczyć z dziwnymi wrogami i zbierać zasoby, które pomogą Tobie i innym ludziom przetrwać w świecie na skraju zniszczenia. Remnant 2 to gra, która zawiera wiele sekretów do odkrycia w miarę postępów w grze i nie stara się wyjaśniać zawiłości swojej mechaniki, dodając kolejny poziom tajemniczości do rozgrywki dla tych, którzy lubią odkrywać rzeczy samodzielnie. Na szczęście nie przeszkadza to w żaden sposób w doświadczeniu, a zamiast tego zmusza do samodzielnego odkrywania rzeczy.

 

 

Jako jeden z ostatnich ocalałych ludzi, możesz wybrać kilka ścieżek rozwoju swojej postaci w Remnant 2. Gra oferuje kilka klas, z których każda ma unikalne zdolności, które mogą pomóc w walce. Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasę supporta, tanka, czy dpsa, gra ma dla Ciebie idealną klasę. Możesz nawet łączyć je, aby stworzyć kompilację, która pasuje do Twojego stylu gry.

Ukryty klejnot

Deweloper Gunfire Games stworzył przygodę, która już jest jedną z najlepszych gier 2023 roku ze względu na swoje funkcje i ekscytującą rozgrywkę. Byli tak pewni, że Remnant 2 stanie się wielkim hitem, że ukryli tajną klasę w najbardziej nieoczekiwanym miejscu. Archetyp Archona mógł zostać ujawniony tylko poprzez eksplorację kodu gry! Nie martw się, nie będziesz musiał robić tego sam, ale będziesz musiał ukończyć serię osiągnięć, aby odblokować go w swojej grze.

 

 

Dzięki Archonowi liczba klas dostępnych w Remnant 2 wzrasta do jedenastu, pozostawiając wiele możliwości rozwoju postaci po odblokowaniu ich wszystkich. Jeśli nie chcesz przegapić jednej z najlepszych przygód RPG w stylu Souls tego roku, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać klucz Remnant 2 na PC już dziś.

68.71zł
Remnant 2
Remnant 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare