Instant Gaming EU
 
 

Możesz zagrać w DLC Remnant 2 bez kupowania go

Możesz zagrać w DLC Remnant 2 bez kupowania go

Remnant 2 to jedna z tych gier, w które przyjemniej gra się z przyjaciółmi. Niektórzy fani byli zaniepokojeni możliwościami, jakie przyniesie niedawno ogłoszone nowe DLC. W przypadku tego soulslajkowego RPG akcji podróżujesz do różnych przerażających światów jako jeden z ostatnich ocalałych ludzi. Dzięki nowemu DLC o nazwie The Awakened King, gracze będą mogli eksplorować i próbować przywrócić równowagę w nowej lokacji pod wpływem Korzenia. Nowa fabuła, nowi wrogowie do pokonania oraz mnóstwo nowych broni i sprzętu do odkrycia będą dostępne w przyszłym tygodniu, a gracze Remnant 2 nie mogą się doczekać, aby zanurzyć się w nowej zawartości.

Nie martw się o posiadanie rozszerzenia

Deweloper Gunfire Games przyjął dość nietypowe podejście do sposobu, w jaki gracze będą korzystać z nowej zawartości. Zazwyczaj wymagane jest posiadanie konkretnego DLC, aby cieszyć się jego zawartością, ale w przypadku Remnant 2 tak nie jest. Aby uniknąć zakłócania rozgrywki wieloosobowej tym, którzy posiadają grę, studio pozwoli graczom na eksplorację zawartości The Awakened King w trybie wieloosobowym, nawet jeśli nie są właścicielami rozszerzenia, o ile są zgrupowani ze znajomym, który jest jego właścicielem. Ponadto, aby korzystać z przedmiotów zdobytych podczas przygód w świecie Lossom, należy posiadać kopię DLC.

 

 

Dzięki temu systemowi nie musisz się martwić, że zostaniesz wykluczony z jakiejkolwiek zawartości w Remnant 2 w dowolnym momencie w trybie wieloosobowym. Oczywiście w twoim najlepszym interesie jest zakup kopii The Awakened King, jeśli chcesz uzyskać dostęp do całego nowego wyposażenia i broni, które zostaną dodane do gry.

DLC The Awakened King zadebiutuje w przyszły wtorek i doda nowy świat do eksploracji, a także nową klasę postaci do wyboru. Rytualista wykorzystuje czarną magię do nakładania różnych warunków, które utrudniają i niszczą każdego wroga na tyle głupiego, by stanąć mu na drodze.

 

 

Jak zwykle, jeśli jeszcze nie odkryłeś jednej z najbardziej ekscytujących gier wieloosobowych wydanych w tym roku, możesz już teraz kupić tani kod Remnant 2 na PC za pomocą naszej porównywarki.

72.35zł
Remnant 2
Remnant 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare