Instant Gaming EU
 
 

Remnant 2 będzie miał wczesny dostęp

Remnant 2 będzie miał wczesny dostęp

Remnant 2 będzie wkrótce dostępny do grania i wywołał wiele oczekiwań wśród fanów survivalowej strzelanki akcji od Gunfire Games. W Remnant:From the Ashes zanurzyłeś się w wyjątkową przygodę osadzoną w dystopijnym świecie na skraju zniszczenia pod groźbą zła z innego wymiaru. Jako jeden z niewielu ocalałych ludzi korzystałeś z portali, aby podróżować do alternatywnych światów i wymiarów, walczyć z wymagającymi wrogami i bossami, a także badać pochodzenie zła, które prawie unicestwiło ludzkość z nadzieją na odbudowę Twojego świata z jego pozostałości. Remnant 2 będzie kontynuował dziedzictwo swojego poprzednika z nowymi wymiarami do zbadania i nowymi zagrożeniami, którym trzeba stawić czoła.

 

 

Podobnie jak w poprzedniku, w Remnant 2 również możliwa jest walka z dwoma innymi przyjaciółmi w trybie kooperacji, ale gra zawiera mnóstwo ulepszeń, które sprawiły, że stare systemy stały się bardziej dynamiczne i wciągające. Rozgrywka jest znacznie lepsza, mechanika ruchu jest bardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek, a nowe umiejętności i moce otwierają szerszą gamę strategii w walce, zwłaszcza gdy połączysz je z innymi graczami. Remnant 2 zawiera rozgałęzioną fabułę pełną zadań pobocznych, które można wykonać solo lub ze znajomymi, aby zdobyć ekscytujące nagrody. Gra zawiera również rozszerzony system archetypów, który pozwala łączyć pasywne bonusy, aby stworzyć idealną kombinację dla preferowanego stylu gry.

Wczesny dostęp

Jest wielu graczy, którzy czekają, aby zanurzyć się w świecie Remnant 2, gdy tylko będzie dostępny, a prawdziwi fani serii mają nawet możliwość zagrania w grę jeszcze wcześniej. Deweloper Gunfire Games potwierdził, że ci, którzy zamówią Remnant 2 Ultimate Edition w przedsprzedaży, otrzymają dostęp do gry 22 lipca, zamiast czekać do 25 lipca.

Jeśli chcesz odkryć wszystko, co gra ma do zaoferowania, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zamówić w przedsprzedaży kod Remnant 2 w najlepszej cenie na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC już teraz.

72.01zł
Remnant 2
Remnant 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare