Instant Gaming EU
 
 

Remnant 2 wprowadza na rynek pierwsze DLC

Remnant 2 wprowadza na rynek pierwsze DLC

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, Gunfire Games wreszcie rozszerza uniwersum Remnant 2 o nową zawartość. The Awakened King to rozszerzenie, które wprowadza zupełnie nowy świat dla graczy do odkrycia, a także ekscytującą fabułę. Kiedy postawisz stopę na Losomn, wyruszysz poza obszar Forlon Coast, aby odkryć zalane miasto pod wpływem straszliwej pogody, gdzie zmierzysz się z szalonym królem, który obudził się z wiecznego snu po tym, jak został zepsuty przez Korzeń.

Nowa przygoda

Gunfire Games opublikowało zwiastun premierowy Remnant 2: The Awakened King. Prezentuje on niektórych z nowych wrogów, z którymi będziesz walczyć w Losomn oraz moce Rytualisty, zupełnie nowego archetypu dodanego do gry wraz z DLC. Oczywiście rozszerzenie dodaje również nowe bronie i wyposażenie, które będą bardzo przydatne w obliczu zagrożeń, jakie rzuci na ciebie Przebudzony Król.

 

 

Podobnie jak w przypadku innych archetypów w Remnant 2, będziesz musiał wykonać określone zadanie, aby odblokować Rytualistę. W tym przypadku trzeba będzie znaleźć określony przedmiot, który jest ukryty gdzieś w rozszerzeniu. Nowy archetyp może pochwalić się tajemnymi mocami i unikalnymi zdolnościami, które zmienią twój sposób gry.

Remnant 2 oferuje wyjątkową przygodę osadzoną w postapokaliptycznym uniwersum, która zabierze cię przez wiele światów. Kontynuacja Remnant: From the Ashes jest jedną z najlepszych gier 2023 roku. Dzięki swojej szalonej walce została nominowana do nagrody dla najlepszej gry akcji na tegorocznym The Game Awards. Jak zwykle, cdkeye do Remnant 2: The Awakened King są już dostępne w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce, jeśli chcesz poszerzyć swoje doświadczenie w grze.

68.71zł
Remnant 2
Remnant 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare