K4G BG 4 EN
 
 

Przebudzony Król nadchodzi do Remnant 2

Przebudzony Król nadchodzi do Remnant 2

Po ogromnym sukcesie gry Remnant 2, która stała się jedną z sensacji tego lata w trybie multiplayer, wkrótce znów będzie o niej głośno. Gunfire Games i Gearbox Publishing właśnie ogłosiły pierwszą zawartość, która pojawi się w grze po premierze. Jest to pełne DLC, które zawiera nowe strefy do zbadania, nowych wrogów i ekscytującą historię poboczną, która pozwoli ci jeszcze głębiej zanurzyć się w multiwersum zainfekowanym przez Korzeń, w którym rozgrywa się ta popularna kooperacyjna gra RPG akcji.

Oto Jedyny Prawdziwy Król

The Awakened King to zupełnie nowy dodatek do Remnant 2, który będzie dostępny jeszcze w tym miesiącu. Gracze zmierzą się z nowym zagrożeniem w epickiej przygodzie, ale także wprowadzą wiele nowości, w tym nowy archetyp, nowe bronie i rodzaje wrogów.

W The Awakened King gracze Remnant 2 udadzą się do świata Lossom, aby zbadać wydarzenia związane z powrotem jego króla, niejasnej postaci, która przebudziła się z długiego snu z umysłem zatrutym przez Korzeń. Nie tylko odkryjesz krainę spustoszoną przez wojnę, ale także zmierzysz się z nowymi zagrożeniami. Oczywiście nagrody będą wspaniałe, jeśli uda ci się pozostać przy życiu i podbić Losomn.

 

 

The Awakened King ukaże się 14 listopada i będzie można go kupić osobno lub jako część pakietu, który zawiera również dwa kolejne DLC do Remnant 2. Dodatki w DLC wpłyną na obecną metę gry i prawdopodobnie w nadchodzących tygodniach pojawi się wiele nowych buildów.

Jeśli nie wiesz, o co chodzi w grze, ale szukasz ekscytującej przygody RPG z pełną akcji walką, sprawdź naszą porównywarkę, aby kupić tani klucz Remnant 2 na PC i przygotuj się na jedno z najlepszych doświadczeń 2023 roku.

73.25zł
Remnant 2
Remnant 2
Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare