Nowe rozszerzenie Remnant 2 dodaje archetyp Invokera.

Nowe rozszerzenie Remnant 2 dodaje archetyp Invokera.

Remnant 2 był jedną z największych niespodzianek zeszłego lata ze względu na ekscytującą mechanikę rozgrywki kooperacyjnej. W kontynuacji Remnant: From the Ashes musisz zmierzyć się z różnymi wrogami podczas eksploracji mnóstwa różnych wymiarów, do których możesz dotrzeć poprzez portale. Jako jeden z ostatnich ocalałych ludzi w postapokaliptycznym świecie, jesteś jedyną nadzieją na ocalenie ostatnich pozostałości ludzkiej cywilizacji poprzez powstrzymanie Korzenia, rasy czujących roślin, która chce zniszczyć multiwersum. Szczegółowa grafika i wartka akcja wyniosły tę trzecioosobową strzelankę na szczyty list przebojów. Po rozszerzeniu gry o nowe DLC, które dodało wymagające zagrożenie do gry w The Awakened King, deweloper Gunfire Games wydaje teraz drugie DLC dla Remnant 2.

Witamy w nowej krainie

The Forgotten Kingdom to nowe DLC do Remnant 2, które zabierze cię do niezbadanego obszaru świata Yaesha, gdzie zagłębisz się w sekrety zaginionego plemienia. Nowa historia, nowe lochy, nowe bronie i zupełnie nowy archetyp czekają na ciebie w tym rozszerzeniu, które będzie dostępne do gry 23 kwietnia. Najciekawszym dodatkiem w tym rozszerzeniu jest nowy archetyp, Invoker. Ci mistrzowie magii wykorzystują moc natury w Yaesha i mogą używać jej do ranienia wrogów i leczenia sojuszników, jednocześnie wzmacniając się, aby częściej korzystać ze swoich umiejętności. Będą świetnym dodatkiem dla każdej grupy graczy, którzy chcą odkryć tajemnice Zapomnianego Królestwa.

 

 

Remnant 2 oferuje ekscytującą przygodę, którą możesz dzielić z innymi przyjaciółmi, eksplorując rozległe multiwersum zaludnione przez wrogie frakcje. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz Remnant 2 już teraz i sprawdzić najlepsze oferty na zakup The Forgotten Kingdom przed premierą.

72.93zł
Remnant 2
Remnant 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare