Instant Gaming EU
 
 

Remnant 2 w końcu doczeka się trybu crossplay

Remnant 2 w końcu doczeka się trybu crossplay

Remnant 2 był jedną z najciekawszych gier wydanych zeszłego lata i zdołał przyciągnąć uwagę sporej społeczności. Kontynuacja Remnant: From the Ashes zaskoczyła wszystkich ekscytującą rozgrywką kooperacyjną, wieloma opcjami budowania postaci i ekscytującą rozgrywką opartą na akcji, która szybko zyskała przydomek "Dark Souls z bronią". Po wydaniu rozszerzenia The Awakened King, deweloper Gunfire Games obiecał dodawać do gry brakujące funkcje. Jedną z tych obietnic było dodanie obsługi wielu platform do Remnant, aby gracze na PC i konsolach mogli dzielić się zabawą. Minęło sporo czasu, ale funkcja ta została wreszcie dodana do gry.

 

 

Przyprowadź znajomych, jeśli chcesz przetrwać

Akcja Remnant 2 rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym przetrwała tylko grupa ludzi. Istoty z innych wymiarów przedostały się do naszego świata przez portale i te same portale są teraz naszą jedyną nadzieją na odkupienie, ponieważ pozwalają nam walczyć z najeźdźcami i eksplorować ich wszechświaty. Możesz teraz grać w strzelankę survivalową od Gunfire Games ze znajomymi z innych platform. Funkcja ta została dodana w najnowszej aktualizacji gry, która przywróciła również jeden z najbardziej cenionych limitowanych trybów rozgrywki wRemnant 2: Aberration Domination. W tym trybie musisz zmierzyć się z hordą aberracji wysłanych przez The Root, aby cię zniszczyć. Pokonując je, będziesz zbierać specjalne Corrupted Shards, które można wykorzystać do tworzenia potężnych wersji niektórych broni.

Aberration Domination będzie dostępne w Remnant 2 tylko do 5 marca, ale Gunfire Games ma w zanadrzu kolejne dodatki. Kolejnym dodatkiem do gry będzie drugie DLC, o którym wkrótce usłyszymy. Tymczasem Remnant 2 pozostaje jedną z najczęściej polecanych gier 2023 roku, a teraz oferuje możliwość grupowania się ze znajomymi z innych platform. Pamiętaj, że najlepsze oferty na kody cyfrowe Remnant 2 są w każdej chwili dostępne w naszej porównywarce.

70.86zł
Remnant 2
Remnant 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare