Eneba COM
 
 

Obsidian pokazuje zwiastun historii z Grounded

Obsidian pokazuje zwiastun historii z Grounded

Obsidian Entertainment jest znaną firmą dzięki swoim grom fabularnym. Zawdzięczamy im gry takie jak Neverwinter Nights 2, South Park: The Stick of Truth, Tyranny czy serię Pillars of Eternity, a ostatnio niesamowite The Outer Worlds. To było dość zaskakujące, kiedy ogłosili swój nadchodzący projekt, ponieważ otoczenie tej nowej gry jest zupełnie inne niż wszystko, co zrobili wcześniej. Grounded to przygoda, w której będziesz musiał zbadać niezwykle niebezpieczne terytorium swojego podwórka ... Prawdopodobnie myślisz, że nie ma w tym nic specjalnego, ale jeśli powiemy Ci, że zostaniesz zmniejszony do bardzo małego rozmiaru, może zacząć mieć jakiś sens.

 

 

Grounded to kooperacyjny surwiwal, w którym czworo dzieci kurczy się. Będą musieli zbadać podwórko swojego domu, próbując znaleźć sposób na powrót do normalnego rozmiaru. Oczywiście bycie naprawdę malutkim pozwala im patrzeć na świat z innego punktu widzenia, a rzeczy i stworzenia, które wcześniej były łatwo ignorowane, stają się dla nich ogromnym zagrożeniem.

Gra przypomina film Kochanie, zmniejszyłem dzieci, ale z naciskiem na przetrwanie. Podczas eksploracji niezbadanego terytorium swojego podwórka w Grounded będziesz mógł zbierać materiały do budowy schronienia, a także wytwarzać broń i zbroję do walki z nieznośnymi owadami, które będą próbowały Cię pożreć, gdy zaatakujesz ich terytorium.

Grounded został ogłoszony podczas X019 i od tego czasu Obsidian milczy na ten temat. Przynajmniej do wczoraj, kiedy pokazano nowy film i okazało się, że Grounded wejdzie na Steam Early Access i Xbox Game Preview 28 lipca. Oznacza to, że nie będziesz musiał długo czekać, aby spróbować tej nowej przygody. Mamy nadzieję, że Obsidian ujawni nieco więcej na temat mechaniki rozgrywki do tego czasu.

 

 

83.84zł
Grounded
Grounded
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare