Instant Gaming EU
 
 

Demo Grounded jest dostępne na Steamie i Xbox One

Demo Grounded jest dostępne na Steamie i Xbox One

Ogłoszenie nadchodzącej przygody od Obsidian Entertainment wywołało spore oczekiwania wśród graczy, odkąd stało się to kilka tygodni temu. Grounded to nowa odsłona historii, która będzie bardzo dobrze znana wielu osobom, ponieważ jej fabuła jest bardzo podobna do popularnego filmu Disneya Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki. Chociaż historia w grze jest inna, założenia są takie same i będziesz odkrywać swoje podwórko po zmniejszeniu do bardzo małego rozmiaru. Jak wyjaśniliśmy w poprzednim artykule, w Grounded pojawi się rozległe terytorium pełne niebezpieczeństw do odkrycia. Oczywiście nie chodzi o to, że podwórko samo w sobie jest niebezpiecznym miejscem, ale ponieważ jesteś zredukowany do wielkości owada, wszystko będzie dla Ciebie kolosalne, w tym rośliny, przedmioty codziennego użytku i owady.

 

 

Grounded połączy eksplorację z gromadzeniem zasobów i wytwarzaniem, aby zapewnić ekscytujące wrażenia, którymi będziesz mógł się dzielić ze znajomymi w trybie współpracy dla wielu graczy. Śledząc różne misje fabularne w Grounded, odkryjesz każdy zakątek swojego podwórka. Oczywiście, jeśli uda Ci się przetrwać wszystkie zagrożenia, z którymi będziesz musiał się zmierzyć. Dobrym pomysłem byłoby zebranie wystarczającej ilości materiałów, aby stworzyć dla siebie zbroję i broń, abyś mógł walczyć z owadami na swoim podwórku. Jeśli są okrutnymi drapieżnikami lub przypadkowo atakujesz ich terytorium, okażą się one sporym wyzwaniem, które musisz pokonać w taki czy inny sposób.

 

 

Jeśli Grounded brzmi dla Ciebie jak ekscytująca przygoda, dostępna jest bezpłatna wersja demonstracyjna, która pozwala przeżyć część tej niesamowitej przygody. Możesz pobrać wersję demonstracyjną gry Grounded na Steam na PC lub jeśli jesteś członkiem Xbox Insider, znajdziesz ją również tam, aby zagrać na konsoli.

94.73zł
Grounded
Grounded
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare