Kinguin advent rest
 
 

Najnowsza aktualizacja Grounded otwiera staw koi do eksploracji.

Najnowsza aktualizacja Grounded otwiera staw koi do eksploracji.

Obsidian Entertainment jest dość zajęty dodawaniem dodatkowych treści do gry Grounded od czasu wejścia gry do Early Access w lipcu. Ich gra survival-adventure inspirowana filmem Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki przyciągnęła od tego czasu wielu graczy, mimo że jej ostateczna wersja nie jest jeszcze dostępna. Z bardzo schludną grafiką i porywającą mechaniką rozgrywki, Grounded stawia Cię w sytuacji dzieciaka, który skurczył się do niewielkiego rozmiaru i musi przetrwać w niezwykle niebezpiecznym świecie podwórka swojego domu. Jak możesz sobie wyobrazić, gra pozwoli Ci zmierzyć się z gigantycznymi owadami i wszelkiego rodzaju zagrożeniami, odkrywając znane Ci tereny swojego podwórka z nowej perspektywy.

Grounded otrzymało kilka aktualizacji od czasu wejścia do Early Access, a zupełnie nowa strefa zostanie dodana do gry. Staw koi w Twoim ogrodzie był wcześniej niedostępny, ale teraz będziesz mógł wskoczyć do niego i odkryć cudowny podwodny wszechświat, w którym będziesz mógł zebrać więcej zasobów dla swojego przetrwania. Oczywiście, istnieje ogromne ryzyko, ponieważ w stawie znajdują się gigantyczne ryby koi, które są gotowe, aby zjeść Cię na następny posiłek. Są też nowe owady, jak pająk, który jest w stanie zanurkować pod wodą, co sprawi, że Twoja przygoda będzie jeszcze bardziej niebezpieczna. W nagrodę otrzymasz mnóstwo nowych materiałów do wykonania nowego sprzętu i broni, w tym wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w swoich podwodnych przedsięwzięciach.

 

 

Chociaż wydaje się, że Grounded będzie jeszcze przez jakiś czas we Wczesnym Dostępie, ponieważ nie ogłoszono jeszcze daty jego wydania, jest całkiem prawdopodobne, że gra pojawi się w pewnym momencie w 2021 roku, ale wielu graczy już wypróbowało grę w jej obecnej wersji. Grounded przekroczył barierę milion graczy zaledwie 48 godzin po tym, jak stał się dostępny, a dzięki ciągłym aktualizacjom, gra staje się tylko coraz lepsza.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

95.54zł
Grounded
Grounded
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare