Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Najnowsza aktualizacja Grounded otwiera staw koi do eksploracji.

Najnowsza aktualizacja Grounded otwiera staw koi do eksploracji.
28 paź 2020, 15:49

Obsidian Entertainment jest dość zajęty dodawaniem dodatkowych treści do gry Grounded od czasu wejścia gry do Early Access w lipcu. Ich gra survival-adventure inspirowana filmem Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki przyciągnęła od tego czasu wielu graczy, mimo że jej ostateczna wersja nie jest jeszcze dostępna. Z bardzo schludną grafiką i porywającą mechaniką rozgrywki, Grounded stawia Cię w sytuacji dzieciaka, który skurczył się do niewielkiego rozmiaru i musi przetrwać w niezwykle niebezpiecznym świecie podwórka swojego domu. Jak możesz sobie wyobrazić, gra pozwoli Ci zmierzyć się z gigantycznymi owadami i wszelkiego rodzaju zagrożeniami, odkrywając znane Ci tereny swojego podwórka z nowej perspektywy.

Grounded otrzymało kilka aktualizacji od czasu wejścia do Early Access, a zupełnie nowa strefa zostanie dodana do gry. Staw koi w Twoim ogrodzie był wcześniej niedostępny, ale teraz będziesz mógł wskoczyć do niego i odkryć cudowny podwodny wszechświat, w którym będziesz mógł zebrać więcej zasobów dla swojego przetrwania. Oczywiście, istnieje ogromne ryzyko, ponieważ w stawie znajdują się gigantyczne ryby koi, które są gotowe, aby zjeść Cię na następny posiłek. Są też nowe owady, jak pająk, który jest w stanie zanurkować pod wodą, co sprawi, że Twoja przygoda będzie jeszcze bardziej niebezpieczna. W nagrodę otrzymasz mnóstwo nowych materiałów do wykonania nowego sprzętu i broni, w tym wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w swoich podwodnych przedsięwzięciach.

 

 

Chociaż wydaje się, że Grounded będzie jeszcze przez jakiś czas we Wczesnym Dostępie, ponieważ nie ogłoszono jeszcze daty jego wydania, jest całkiem prawdopodobne, że gra pojawi się w pewnym momencie w 2021 roku, ale wielu graczy już wypróbowało grę w jej obecnej wersji. Grounded przekroczył barierę milion graczy zaledwie 48 godzin po tym, jak stał się dostępny, a dzięki ciągłym aktualizacjom, gra staje się tylko coraz lepsza.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare