Grounded: pierwsza aktualizacja ogłoszona na koniec miesiąca

Grounded: pierwsza aktualizacja ogłoszona na koniec miesiąca

Wprowadzony do Early Access 28 lipca, Grounded pobił rekordy sprzedaży. Zaledwie 48 godzin po premierze gry na Steamie i Xboxie One, osiągnięto już granicę miliona graczy. Co prawda fakt, że Grounded jest dostępny poprzez Xbox Game Pass był dużym czynnikiem w zawyżaniu tych liczb, platforma Valve, gdzie ten wzrost nie jest tym spowodowany, wspiął się na pierwsze miejsce w sprzedaży w tygodniu jego wydania.

Taki sukces jest dość znaczący w przypadku Early Access, a Obsidian Entertainment ma wiele powodów do dumy. Grounded już teraz oferuje pełne i bogate wrażenia z gry, a jednocześnie ma jeszcze wiele do zaoferowania.

 

Adam Brennecke, dyrektor gry Grounded, mówił o tym w wywiadzie dla Gamepur. Mówi on o przyszłych aktualizacjach gry, w tym o zapowiedzianych miesięcznych aktualizacjach. Pierwsza z nich pojawi się pod koniec tego miesiąca. Adam Brennecke nie podaje wielu szczegółów na temat tego, co dokładnie w niej będzie, ale daje nam kilka wskazówek na temat tego, co nas czeka w najbliższych tygodniach i miesiącach:

Chcemy kontynuować fabułę i zgłębić tajemnicę tego, co dzieje się podczas wczesnego dostępu/Game Preview. […]  Celem jest, aby cały ogród był pełen życia i rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Chcemy również dodać więcej systemów w grze, co oznacza więcej rzeczy do zrobienia w wodzie i innych miejscach.

Mówi on również o niektórych zagrożeniach, które zostaną dodane do Grounded. Pszczoły i komary, wśród innych owadów latających, mają dołączyć do gry "w nadchodzącej aktualizacji". Pomoże to zrównoważyć grę, utrzymując pewien poziom zagrożenia, nie tylko na ziemi, ale i w powietrzu.


Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Grounded ma w zanadrzu dla nas w przyszłości. Gra już teraz oferuje bardzo bogate doświadczenie i bez wątpienia z czasem stanie się jeszcze lepsza.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare