Kup South Park: The Stick of Truth

 • PC
 • PS4
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Oparty na najbardziej przezabawnym i nieodpartym amerykańskim animowanym sitcomie dla dorosłych, South Park: The Stick of Truth to epicka przygoda z odgrywaniem ról, w której to Ty decydujesz o wyniku szalejącego konfliktu pomiędzy elfami i ludźmi o legendarny przedmiot,Kijek Prawdy.  W skórze nowego chłopca, który właśnie przybył do miasta, staniesz przed najtrudniejszym zadaniem w historii, aby nawiązać przyjaźnie i być cool!  Jako New Kid będziesz mógł wybrać cztery klasy do przygody:
  • Wojownik, który potrafi użyć najpotężniejszej broni i ogłuszyć swoich wrogów, niszcząc ich jaja za pomocą "Roshambo".

  • Mag, mistrz rzucania zaklęć, który potrafi poradzić sobie z hordami wrogów z czarnoksiężnikami i petardami.

  • Złodziej, podstępny słabeusz, który ukrywa się w cieniu i wbija nóż w plecy swoim wrogom na śmierć (pod warunkiem, że nie patrzą).

  • Żyd, który będzie używał tajnych sztuk walki, aby dokonać obrzezania lub wezwać plagi, aby poradzić sobie z wrogiem.  Bez względu na to, którą klasę wybierzesz, odblokujesz mocniejsze umiejętności w miarę zdobywania doświadczenia, a "Pierdy" będą zawsze dostępne, aby poradzić sobie z wrogami.  Bitwa u boku Cartmana, Kenny'ego, Kyle'a i Stana w najzabawniejszej i najbardziej epickiej przygodzie w historii. Każdy z nich ma swój własny zestaw specjalnych umiejętności i mocy, które pomogą Ci walczyć z hipisami, gnomami w majtkach i resztą złych sił.  South Park: The Stick of Truth to turowa gra RPG, której udało się stworzyć niesamowite uczucie zanurzenia w świecie serialu telewizyjnego, wypełnionym zabawnymi momentami i absolutnie wiernym swojemu surowemu językowi i humorowi.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla South Park: The Stick of Truth

  Użyj klucza CD na Steam.

  Aktywuj swój kod na Ubisoft Connect.

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Komentarze na South Park: The Stick of Truth

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare