Grounded może pochwalić się wysoką sprzedażą w wydaniu Early Access

Grounded może pochwalić się wysoką sprzedażą w wydaniu Early Access
29 lip 2020, 14:57

Obsidian Entertainment ma długą historię wspaniałych gier fabularnych, ale także zagłębia się w różne gatunki. Jednym z ich obecnych projektów jest Grounded, przygoda, która zachwyci fanów filmów Disneya, ponieważ założenie gry jest dość podobne do tego z filmu Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki z 1989. Gra została ogłoszona kilka miesięcy temu i od tego czasu wzbudza zainteresowanie graczy na całym świecie. Dowodem na to jest duża sprzedaż Groundedledwie kilka godzin po tym, jak stała się dostępna w Early Access. Zaledwie kilka godzin po wprowadzeniu na rynek, gra ta stała się najlepiej sprzedającą się grą w systemie Steam, a to dużo jak na grę, która właśnie trafiła do Early Access i nie jest jeszcze nawet gotowa. Jest to jeszcze bardziej imponujące, jeśli weźmiemy pod uwagę, że Grounded jest obecnie dostępny za darmo dla posiadaczy Xbox Game Pass. To zdecydowanie pokazuje, że jeśli Obsidian dobrze rozegra swoje karty, to możemy mówić o bardzo ważnej grze w roku, w którym nagroda Game of the Yearprawdopodobnie będzie miała wielu kandydatów. Cyberpunk 2077Baldur's Gate III mogą być tego przykładem.

 

 

Dużej liczbie sprzedanych egzemplarzy towarzyszyło trzecie miejsce na liście najczęściej oglądanych gier wideo na Twitchu. Z drugiej strony, liczba osób grających jednocześnie w Groundedon Steam nie była tak wysoka, osiągając maksimum zaledwie 12.500 graczy, co jest dość niskim wynikiem.

Grounded to gra o przetrwaniu oparta na współpracy, w której grasz jako jedno z czwórki dzieci, które skurczyły się do rozmiarów owada, i które odkryją, że podwórko ich domu może być dość niebezpiecznym miejscem. Odkrywanie rozległego świata w poszukiwaniu zasobów do przetrwania i budowania schronienia oraz obrony przed agresywnymi robakami, to dopiero początek tej porywającej przygody.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare