Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Grounded wprowadza latające owady

Grounded wprowadza latające owady
20 sty 2021, 20:00

Od czasu swojej premiery na początku lataGrounded zgromadził dużą liczbę graczy dzięki swojej rozgrywce opartej na przetrwaniu w dość oryginalnym otoczeniu. Rzeczywiście, gra stawia Cię w sytuacji dziecka, które skurczyło się do rozmiarów owada i stawia przed Tobą wyzwanie przetrwania w niegdyś spokojnym, ale teraz bardzo wrogim dla Ciebie środowisku: podwórku Twojego domu. Dodatkowe treści są regularnie dodawane do gry poprzez mniej lub bardziej znaczące aktualizacje. W szczególności gracze Grounded skorzystali ze znaczącego dodania treści pod koniec roku wraz z otwarciem obszaru stawu, który oferuje graczom całkiem sporo nowych możliwości.

Nowa aktualizacja o podobnym znaczeniu pojawiła się właśnie na serwerach testowych Grounded. Aktualizacja ta będzie dostępna na wszystkich serwerach za kilka dni i przyniesie jedną rzecz, na którą czekali gracze - latające owady. W tej chwili do gry zostaną dodane tylko trzy gatunki: pszczoły, komary i świetliki. Ponieważ Grounded jest grą o przetrwaniu, oznacza to oczywiście, że z tych owadów można zebrać nowe zasoby, aby stworzyć w grze wiele nowych przedmiotów. Dodanie latających robali będzie miało również wpływ na sposób, w jaki gracze grają naGrounded, zmuszając ich do dużej ostrożności przy wyborze lokalizacji swojej bazy, na przykład.

 

 

Aktualizacja naprawia także kilka błędów i przynosi kilka ulepszeń, w tym funkcję, na którą gracze niecierpliwie czekali: wyposażone przedmioty nie będą już zajmować slotów w torbie. Możesz sprawdzić pełne notatki z patcha tutaj. Jeśli chcesz przetestować całą zawartość nowej aktualizacji Grounded, serwery testowe są dostępne dla wszystkich graczy na Xboxie i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare