Kinguin advent rest
 
 

Grounded wprowadza latające owady

Grounded wprowadza latające owady

Od czasu swojej premiery na początku lataGrounded zgromadził dużą liczbę graczy dzięki swojej rozgrywce opartej na przetrwaniu w dość oryginalnym otoczeniu. Rzeczywiście, gra stawia Cię w sytuacji dziecka, które skurczyło się do rozmiarów owada i stawia przed Tobą wyzwanie przetrwania w niegdyś spokojnym, ale teraz bardzo wrogim dla Ciebie środowisku: podwórku Twojego domu. Dodatkowe treści są regularnie dodawane do gry poprzez mniej lub bardziej znaczące aktualizacje. W szczególności gracze Grounded skorzystali ze znaczącego dodania treści pod koniec roku wraz z otwarciem obszaru stawu, który oferuje graczom całkiem sporo nowych możliwości.

Nowa aktualizacja o podobnym znaczeniu pojawiła się właśnie na serwerach testowych Grounded. Aktualizacja ta będzie dostępna na wszystkich serwerach za kilka dni i przyniesie jedną rzecz, na którą czekali gracze - latające owady. W tej chwili do gry zostaną dodane tylko trzy gatunki: pszczoły, komary i świetliki. Ponieważ Grounded jest grą o przetrwaniu, oznacza to oczywiście, że z tych owadów można zebrać nowe zasoby, aby stworzyć w grze wiele nowych przedmiotów. Dodanie latających robali będzie miało również wpływ na sposób, w jaki gracze grają na Grounded, zmuszając ich do dużej ostrożności przy wyborze lokalizacji swojej bazy, na przykład.

 

 

Aktualizacja naprawia także kilka błędów i przynosi kilka ulepszeń, w tym funkcję, na którą gracze niecierpliwie czekali: wyposażone przedmioty nie będą już zajmować slotów w torbie. Możesz sprawdzić pełne notatki z patcha tutaj. Jeśli chcesz przetestować całą zawartość nowej aktualizacji Grounded, serwery testowe są dostępne dla wszystkich graczy na Xboxie i PC.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

95.54zł
Grounded
Grounded
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare