Grounded wprowadza latające owady

Grounded wprowadza latające owady

Od czasu swojej premiery na początku lataGrounded zgromadził dużą liczbę graczy dzięki swojej rozgrywce opartej na przetrwaniu w dość oryginalnym otoczeniu. Rzeczywiście, gra stawia Cię w sytuacji dziecka, które skurczyło się do rozmiarów owada i stawia przed Tobą wyzwanie przetrwania w niegdyś spokojnym, ale teraz bardzo wrogim dla Ciebie środowisku: podwórku Twojego domu. Dodatkowe treści są regularnie dodawane do gry poprzez mniej lub bardziej znaczące aktualizacje. W szczególności gracze Grounded skorzystali ze znaczącego dodania treści pod koniec roku wraz z otwarciem obszaru stawu, który oferuje graczom całkiem sporo nowych możliwości.

Nowa aktualizacja o podobnym znaczeniu pojawiła się właśnie na serwerach testowych Grounded. Aktualizacja ta będzie dostępna na wszystkich serwerach za kilka dni i przyniesie jedną rzecz, na którą czekali gracze - latające owady. W tej chwili do gry zostaną dodane tylko trzy gatunki: pszczoły, komary i świetliki. Ponieważ Grounded jest grą o przetrwaniu, oznacza to oczywiście, że z tych owadów można zebrać nowe zasoby, aby stworzyć w grze wiele nowych przedmiotów. Dodanie latających robali będzie miało również wpływ na sposób, w jaki gracze grają na Grounded, zmuszając ich do dużej ostrożności przy wyborze lokalizacji swojej bazy, na przykład.

 

 

Aktualizacja naprawia także kilka błędów i przynosi kilka ulepszeń, w tym funkcję, na którą gracze niecierpliwie czekali: wyposażone przedmioty nie będą już zajmować slotów w torbie. Możesz sprawdzić pełne notatki z patcha tutaj. Jeśli chcesz przetestować całą zawartość nowej aktualizacji Grounded, serwery testowe są dostępne dla wszystkich graczy na Xboxie i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare