Instant Gaming EU
 
 

Mortal Kombat 1 wprowadza nowe historie postaci i wojowników Kameo

Mortal Kombat 1 wprowadza nowe historie postaci i wojowników Kameo

Mortal Kombat 1, reboot serii bijatyk NetherRealm, wywołał falę na niedawnym Summer Games Fest z nowym zwiastunem. Tym razem otrzymujemy jeszcze kilka zajawek z listy postaci i ich odpowiedników Kameo. Obejrzyj zwiastun ujawniający rozgrywkę Mortal Kombat 1 dzięki Gamecheck. I jak zwykle, uwaga - będzie krew.

 

 

Świat różnicy

Kiedy Liu Kang przejął moce Boga Ognia, zmienił pochodzenie każdej postaci w królestwie. W pierwszym zwiastunie mogliśmy przyjrzeć się tej nowej linii czasowej, ale nowy zwiastun dostarcza nam kilku bardziej intrygujących szczegółów.

Na przykład odwieczni rywale Sub-zero i Scorpion są teraz braćmi, których łączą bardziej serdeczne relacje. Bóg piorunów Raiden nie jest już bogiem, ale zachowuje swoje moce błyskawic.

Najbardziej interesująca ze wszystkich jest Mileena. W Mortal Kombat 1 zrekompensowano jej nieobecność w Mortal Kombat 11, umieszczając ją w centrum wydarzeń, choć tym razem nie jest już tworem Shang Tsunga, lecz biologiczną siostrą Kitany. Mileena cierpi jednak na jakąś chorobę, która sprawia, że przejawia cechy Tarkatan, co popycha ją do podłamanego stanu psychicznego i paranoi wobec Kitany.

Jeśli chodzi o Johnny'ego Cage'a, na szczęście wciąż jest tym samym hollywoodzkim głupkiem.

Wzywamy wszystkich wojowników

Jak wspomniano wcześniej, będą dwie grupy postaci: główny skład i wojownicy Kameo. Gracze wybierają wojownika z głównego składu, a następnie wybierają Kameo jako wsparcie na rundę. Przywołujesz ich, naciskając jeden przycisk i poruszając padem kierunkowym, aby nakazać im wykonanie określonego ruchu, takiego jak ataki charakterystyczne, rzuty, a nawet fatality. Oto kilku pierwszych potwierdzonych wojowników Kameo, z których każdy jest młodszą wersją swojego poprzedniego wcielenia:

  • Goro
  • Jax Briggs
  • Kano
  • Kung Lao
  • Skorpion
  • Sonya Blade
  • Stryker
  • Sub-Zero

Więcej postaci zostanie dodanych w przyszłych pakietach Kombat.

Główny projektant MK1, Derek Kirtzic, powiedział:

"Celem dla MK1 było upewnienie się, że gracze dobrze się bawią, angażując się w swobodne kombinacje i rozszerzoną walkę w powietrzu, czym jestem niezwykle podekscytowany". "Nowe Kameo pozwalają ludziom bardziej odkrywać tę grę - dać im większą swobodę w mieszaniu rzeczy i znajdowaniu tej zabawy".

Jeśli przegapiliście, w przyszłym tygodniu odbędzie się stresstest Mortal Kombat 1, od piątku 23 czerwca o godzinie 11:00 EDT / 10:00 CDT / 8:00 PDT do poniedziałku 26 czerwca o godzinie 11:00 EDT / 10:00 CDT / 8:00 PDT. Sama gra ukaże się 19 września 2023 roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Możesz uzyskać klucz Mortal Kombat 1 na PS5 w świetnych cenach z naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare