Instant Gaming EU
 
 

Amazon pozornie ujawnił postacie z Mortal Kombat 1

Amazon pozornie ujawnił postacie z Mortal Kombat 1

Fani otrzymali miłą niespodziankę, gdy Amazon Italy najwyraźniej wyciekł listę postaci do nadchodzącego Mortal Kombat 1 i potwierdza kilka plotek o tym, kto się pojawi.

Jeśli jeszcze go nie widzieliście, sprawdźcie zwiastun Mortal Kombat 1 tutaj:

 

 

Mortal Kombat 1 doczeka się restartu po tym, jak nowo koronowany Bóg Ognia Liu Kang stworzył nowy wszechświat, który resetuje oś czasu MK. Spodziewaliśmy się zobaczyć zarówno znajome twarze, jak i gości z innych rzeczywistości, i właśnie to otrzymujemy.

Przeciek pochodzi z oferty Amazon Italy dla Mortal Kombat 1 Premium Edition, która wymienia sześć postaci, które pojawią się w pierwszym Kombat Pack. Trzy z wymienionych postaci to powracający wojownicy: Quan Chi, Ermac i Takeda. Pozostałe trzy są nowe dla serii: Peacemaker z filmu DC The Suicide Squad; Homelander z serialu Amazon TV The Boys oraz Omni Man z serialu animowanego Invincible, również z Amazon Prime.

O Peacemakerze i Homelanderze plotkowano już na wiele miesięcy przed ogłoszeniem MK1, ale Omniman jest nowym i odpowiednio brutalnym dodatkiem do serii.

To jednak nie wszystko. Ten sam pakiet Kombat będzie zawierał pięciu wojowników Kameo: Johnny Cage, Khameleon, Ferra, Mavado i Tremor. Jak wspomniano wcześniej, wojownicy Kameo pomagają głównej postaci podczas meczu. Johnny Cage otrzyma nawet skórkę Jean Claude Van Damme - nawiązanie do tego, że Cage jest wzorowany na Van Dammie.

Lista została zmodyfikowana w celu usunięcia wyżej wymienionych postaci, ale internet już zwrócił na to uwagę.

Edycje Mortal Kombat 1

Jeśli chodzi o edycje Premium, to w przypadku Mortal Kombat 1 dostępne są w sumie trzy. Edycja Standardowa zawiera podstawową grę i jej bonus w przedsprzedaży. Edycja Premium zawiera Kombat Pack z wyżej wymienionymi wojownikami i 1250 Smoczych Kryształów - waluty w grze do mikrotransakcji. Edycja Kolekcjonerska będzie zawierać bonusy z Edycji Premium, 16,5-calową figurkę Liu Kanga, nową skórkę Liu Kanga, trzy grafiki, stalowe etui i 1450 dodatkowych Smoczych Kryształów.

Zamówienie w przedsprzedaży dowolnej edycji zapewni Shang Tsunga jako grywalną postać i możliwość dołączenia do testów beta w sierpniu tego roku. Zamówienie w przedsprzedaży edycji Premium lub Kollector's Edition pozwoli Ci zagrać w grę cztery dni przed wszystkimi innymi, 14 września.

Zamówienia przedpremierowe są dostępne już teraz. Jeśli chcesz to zrobić, sprawdź ceny kodu Mortal Kombat 1 na PS5 w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare