Instant Gaming EU
 
 

Najnowsza aktualizacja Mortal Kombat 1 usprawnia rozgrywkę

Najnowsza aktualizacja Mortal Kombat 1 usprawnia rozgrywkę

Nie wszystko od NetherRealm Studios oznacza dodanie nowych postaci do Mortal Kombat 1. Fani są w większości zadowoleni z obecnego stanu gry (nie na Nintendo Switch), ale zawsze jest miejsce na ulepszenia i deweloper o tym wie. Z okazji Halloween studio wypuściło nowy patch do Mortal Kombat 1, który dodaje kilka nowości do gry, ale także kilka usprawnień, które przekładają się na lepsze wrażenia z rozgrywki.

 

 

Informacja o aktualizacji 0.134 do gry Mortal Kombat 1 zawiera następujące informacje:

 

  • Halloweenowe Fatality dodane do Sklepu Premium
  • Ruchy mogą być teraz przypinane do HUD.
  • Wskaźnik pingu/połączenia w grze można teraz włączyć w opcjach sieciowych.
  • Dodano możliwość wyciszenia czatu głosowego i mikrofonu za pośrednictwem menu głównego w ustawieniach audio i menu pauzy w meczu online.
  • Naprawiono przypadki, w których żółte powiadomienie o nowych przedmiotach nie było usuwane.
  • Ogólne poprawki błędów w rozgrywce

 

Dzięki tym zmianom NetherRealm rozwiązuje niektóre problemy zgłaszane już przez graczy, takie jak dominacja niektórych asyst Kameo w mecie (mówimy o tobie, Cyrax). Deweloper nie sprecyzował, na czym polegają wszystkie zmiany, ale gracze już ich doświadczają.

Więcej w przyszłości

Prawdopodobnie wkrótce do Mortal Kombat 1 trafią kolejne poprawki. Coraz więcej graczy skarży się na to, że gra zajmuje coraz więcej miejsca na ich dyskach twardych. Wygląda na to, że za każdym razem, gdy gra się zawiesza, pozostawia ogromny plik ważący 1 GB na dysku twardym. Miejmy nadzieję, że NetherRealm naprawi to w najbliższych dniach i będzie miał więcej czasu, aby zacząć przyglądać się problemom z wydajnością Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś najnowszej odsłony jednej z najpopularniejszych serii bijatyk wszech czasów, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani kod Mortal Kombat 1 i przygotuj się na kilka Fatalities.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare