Mortal Kombat 1 podobno otrzyma nowe funkcje sieciowe

Mortal Kombat 1 podobno otrzyma nowe funkcje sieciowe

Podczas gdy deweloper NetherRealm Studios z powodzeniem wydał Mortal Kombat 1, istnieje pewne pole do poprawy w reboocie kultowej serii bijatyk. Gra toczy zaciętą rywalizację z dwoma innymi gigantami gatunku, a mianowicie Street Fighter 6 i Tekken 8. Tytuł od Capcom nie jest jeszcze dostępny do ogrania, ale wiemy już całkiem sporo o jego funkcjach. Oczywiście każdy mały szczegół, który może poprawić rozgrywkę, ma potencjał, aby stać się przyszłym dodatkiem do którejkolwiek z tych gier. Społeczność graczy Mortal Kombat 1 miała więcej niż wystarczająco czasu, aby poprosić o pewne funkcje w grze, a ostatnie przecieki wskazują na nadchodzące zmiany.

Rozgrywka online jest kluczowa

Mortal Kombat 1 już teraz zapewnia fanom popularnej serii bijatyk całkiem ekscytujące wrażenia z rozgrywki sieciowej, ale NetherRealm Studios być może pracuje nad wzbogaceniem jej o nowe funkcje. Według najnowszych danych, gra otrzyma dwie funkcje, o które bardzo prosili fani. Z jednej strony, lobby online pozwoliłoby graczom komunikować się i gromadzić przed meczami. Jest to funkcja obecna już w innych grach i zdecydowanie poprawiłaby poczucie wspólnoty. Z drugiej strony, tryb treningu online pozwoliłby na lepsze wrażenia, szczególnie dla nowicjuszy. Cóż, obie te funkcje zostaną dodane do Mortal Kombat 1 w przyszłej aktualizacji.

 

 

Chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie, te dwie funkcje mogą znajdować się na liście rzeczy, które zostaną dodane do gry obok crossplay. Jak ujawniono kilka tygodni temu, NetherRealm Studios zamierza dodać crossplay do Mortal Kombat 1 w lutym 2024 roku. Byłaby to idealna okazja do wprowadzenia lobby online i treningu. Warto zauważyć, że funkcje te były obecne w poprzednich grach z serii Mortal Kombat, więc nie byłoby to dziwne, gdyby zostały wkrótce dodane.

Jeśli chcesz wziąć udział w jednej z najbardziej brutalnych i dzikich bijatyk, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić klucz do gry Mortal Kombat 1 w najlepszej cenie na PC, PS5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare