Mortal Kombat 1 ujawnia Homelandera w brutalnym wideo

Mortal Kombat 1 ujawnia Homelandera w brutalnym wideo

Deweloper NetherRealm ma zamiar wydać piątą postać w pierwszym pakiecie DLC do Mortal Kombat 1. Najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk została wzmocniona dodatkiem Omni-Mana, kultowej postaci z serialu animowanego Invincible oraz Quan Chi, niesamowicie potężnego nekromanty z serii Mortal Kombat. Po nich pojawili się Peacemaker i Ermac, a teraz przyszła kolej na Homelandera, socjopatę i narcystycznego przywódcę The Seven z serialu telewizyjnego The Boys. Ten potężny złoczyńca wkrótce dołączy do listy wojowników dostępnych w Mortal Kombat 1, a twórcy gry opublikowali nowy film, który oferuje odpowiednie spojrzenie na jego umiejętności w walce.

Patriotyczny narcyzm

Homelander jest nie tylko siłą natury zdolną do niszczenia najpotężniejszych przeciwników dla kaprysu, ale jest także brutalnym socjopatą, któremu nie zależy na zacieraniu śladów na ludziach. W Mortal Kombat 1 będzie siłą, z którą należy się liczyć, zwłaszcza z jego charakterystycznym ruchem, który zakłada topienie przeciwników promieniami, które może wystrzelić ze swoich oczu. Oczywiście NetherRealm nie mogło przepuścić okazji do przekształcenia tego w brutalne fatality. Postać z The Boys jest przedstawiona bardzo szczegółowo, w tym jego dziwna obsesja na punkcie picia mleka matki. Z pewnością będzie świetnym dodatkiem do gry, która rozkoszuje się przemocą i brutalnością, aby zapewnić intensywne wrażenia z walki.

 

 

Niestety, nie potwierdzono daty premiery DLC Homelander, ale osoby posiadające Mortal Kombat 1 Kombat Pack będą miały do niego dostęp, gdy tylko będzie dostępny bez dodatkowych kosztów. Po nim, Takeda Takahashi jest jedyną postacią, która pozostała w pakiecie i powinna pojawić się w tym roku. Jest całkiem prawdopodobne, że NetherRealm wyda więcej wojowników w przyszłości.

Jeśli jesteś fanem serii Mortal Kombat lub dopiero chcesz odkryć jedną z najbardziej niesamowitych bijatyk w tym gatunku, najlepsze oferty Mortal Kombat 1 są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare