Postacie z Mortal Kombat 1 będą miały nowe pochodzenie

Postacie z Mortal Kombat 1 będą miały nowe pochodzenie

Mortal Kombat 1 Wieści lecą szybko i gęsto teraz, gdy zamówienia przedpremierowe są już dostępne. Jeden ze współtwórców Mortal Kombat, Ed Boon, zdradził, że postacie z MK otrzymają nowe historie w najnowszej odsłonie. Jego tweet znajduje się tutaj:

Niedawny zwiastun MK1 już wiele sugerował. Na przykład Mileena, o której wiadomo, że jest stworzeniem Shang Tsunga i sługą Shao Khana, jest sojusznikiem Kitany w tej ciągłości. Najwyraźniej Bóg Ognia Liu Kang zdecydował, że siostry powinny mieć bardziej serdeczną - i być może bardziej skomplikowaną - relację.

To nie wszystko. Zwiastun pokazuje również Raidena żyjącego jako śmiertelnik i pracującego na polach. Tymczasem śmiertelni wrogowie Sub-zero i Scorpion wydają się być sojusznikami, jeśli nie przyjaciółmi. Kto wie, co jeszcze przyniesie Mortal Kombat 1, ale z pewnością dowiemy się więcej, gdy beta tests rozpocznie się w sierpniu tego roku.

Przestrzeń walki

W międzyczasie strona Mortal Kombat 1 na Steamie opublikowała wymagania dla komputerów PC. Chociaż nie są one szczególnie wymagające, gra wymaga aż 100 GB miejsca, czyli mniej więcej tyle samo, co Mortal Kombat 11. Najwyraźniej wszystkie dialogi i przerywniki fabularne zajmą znaczną część gry.

Oto minimalne wymagania Mortal Kombat 1:

  • Procesor: Intel Core i5-6600 lub AMD Ryzen 3 3100 lub Ryzen 5 2600
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 980 lub AMD Radeon RX 470 lub Intel Arc A750
  • Pamięć masowa: 100 GB

Oto zalecane wymagania systemowe:

  • Procesor: Intel Core i5-8400 lub AMD Ryzen 5 3600X
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce GTX 1080 Ti lub AMD Radeon RX 5700 XT lub Intel Arc A770
  • Pamięć masowa: 100 GB

Mortal Kombat 1 Premiera 19 września na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. Pamiętaj, że zamówienie w przedsprzedaży dowolnej edycji zapewni ci Shang Tsunga jako grywalną postać i szansę na dołączenie do testów beta. Sprawdź nasze oferty cenowe na Mortal Kombat 1 PC code tutaj z naszą porównywarką.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare