Instant Gaming EU
 
 

Mortal Kombat 1 usuwa alternatywne skórki z pakietów DLC

Mortal Kombat 1 usuwa alternatywne skórki z pakietów DLC

Wielu fanów z niecierpliwością czekało na pojawienie się Mortal Kombat 1. NetherRealms Studios udało się wydać tytuł, który zapewnia całkiem ekscytujące wrażenia na większości platform, a teraz skupia się na tworzeniu dodatkowej zawartości do gry. Chociaż Mortal Kombat 1 zawiera dużą obsadę wojowników, abyś mógł wybrać swojego ulubionego, zawsze jest miejsce na więcej. Gry Mortal Kombat znane są z wprowadzania wielu grywalnych postaci po premierze za pośrednictwem DLC, a kilka z nich jest już w drodze do najnowszej odsłony serii.

NetherRealms Studios opublikowało niedawno nowy film przedstawiający Omni-Mana walczącego z innymi postaciami już dostępnymi w grze. Jest on pierwszym z listy wojowników zawartych w nadchodzącym pakiecie DLC zawierającym popularne postacie z popularnych seriali telewizyjnych.

 

 

Kontrowersje

Wraz z ujawnieniem tego wideo, Mortal Kombat 1 stał się centrum kontrowersji dotyczących zawartości zawartej w pakietach DLC z postaciami. Fani gry otrzymywali dodatkowe skórki zmieniające wygląd ich postaci jako część zawartości tych pakietów w poprzednich grach, ale zabraknie ich w Mortal Kombat 1. Teraz społeczność graczy wspierających grę obawia się, że wszystkie te skórki będą musiały zostać zakupione osobno.

Nie ma jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale NetherRealms może znaleźć się z bardzo gorącym ziemniakiem w rękach, ponieważ gracze Mortal Kombat zazwyczaj uwielbiają zmieniać wygląd swoich postaci. Mimo wszystko, premiera pierwszego DLC do Mortal Kombat 1 już wkrótce i mamy nadzieję, że kontrowersje związane ze skórkami zostaną jak najszybciej rozwiązane. W końcu mówimy o jednej z najlepszych gier w serii i gracze nie powinni przejmować się takimi błahostkami.

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie zagłębiłeś się w reboot jednej z najpopularniejszych serii bijatyk wszech czasów, nasza porównywarka jest najlepszym źródłem tanich kluczy Mortal Kombat 1 na wszystkie platformy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare