Mortal Kombat 1 w końcu otrzyma crossplay na początku 2024 roku

Mortal Kombat 1 w końcu otrzyma crossplay na początku 2024 roku

Gracze Mortal Kombat 1 z niecierpliwością czekali na kompatybilność crossplay od momentu premiery gry. Mimo że crossplay nie jest koniecznością, aby cieszyć się dobrą rozgrywką wieloosobową w najnowszej odsłonie serii Mortal Kombat, to jednak większa baza graczy jest zawsze dobra dla matchmakingu i promowania rywalizacji. W listopadzie Ed Boon potwierdził, że gra otrzyma taką funkcję, ale nie wyznaczono daty jej wdrożenia.

Nadchodzi w lutym 2024 roku

Deweloper NetherRealm Studios ogłosił teraz, że doda crossplay do Mortal Kombat 1 w lutym przyszłego roku. To ekscytująca wiadomość dla fanów gry, ponieważ za kilka miesięcy będą mogli walczyć ze znajomymi grającymi na innych platformach. Jest jednak zła wiadomość dla użytkowników Nintendo Switch, ponieważ aktualizacja nie dotrze na razie do hybrydowej konsoli Nintendo. Nie wiemy, czy powodem jest ogromna liczba problemów i wydajności Mortal Kombat 1 na Switchu. Gra była mocno krytykowana za to, że nie jest na tym samym poziomie co wersje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

 

 

Mortal Kombat 1 otrzyma dodatkowe funkcje wraz z obsługą crossplayu w lutym przyszłego roku. Przyszła aktualizacja doda również poprawki błędów i ulepszenia rozgrywki. Będziemy musieli poczekać, aż NetherRealms opublikuje informacje o łatce, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących zmianach.

Mortal Kombat 1 zdołał na nowo rozpalić ogień w sercach fanów swoimi nowościami, w tym całkowitym restartem fabuły. Jeśli jeszcze nie odkryłeś, co ma do zaoferowania, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani cdkey Mortal Kombat 1 na wybraną platformę i zacznij grać już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare