Instant Gaming EU
 
 

Sezon 5 Mortal Kombat 1 rozpoczyna się od rozszerzenia trybu Invasions

Sezon 5 Mortal Kombat 1 rozpoczyna się od rozszerzenia trybu Invasions

Seria Mortal Kombat jest znana ze swojej brutalności i emocjonującej akcji, ale także z imponującej liczby postaci i opcji dostosowywania dostępnych w jej grach. Mortal Kombat 1 nie różni się pod tym względem od swoich poprzedników, a deweloper NetherRealm Studios dodał już wielu nowych wojowników do listy gry od czasu jej wydania. Teraz, początek Sezonu 5 wprowadza jeszcze więcej nowości do Mortal Kombat 1 i skupia się na rozbudowie trybu Invasions.

Sezon Burz

Spektakularny zwiastun przedstawiający Dark Raidena służy jako wprowadzenie do Sezonu 5 Mortal Kombat 1. Ta zła wersja legendarnego Boga Gromu jest nowym finałowym bossem w trybie Invasions i okaże się wielkim wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych graczy. Nowy sezon oferuje również graczom możliwość odblokowania mnóstwa nowych skórek o tematyce grzmotów dla ich ulubionych wojowników, w tym Johnny'ego Cage'a, Scorpiona, Liu Kanga, Generała Shao, Sub-Zero, Kung Lao, Rain i Raidena. Sezon 5 przynosi również pojawienie się Ermaca w grze, ale tylko dla tych, którzy posiadają Mortal Kombat 1 Kombat Pack. Jeśli nie jesteś wśród nich, będziesz musiał poczekać do 23 kwietnia, aby odblokować go w grze.

 

 

Pamiętajcie, że Season of the Storms potrwa kilka miesięcy, a cała zawartość do odblokowania będzie dostępna do 4 czerwca, kiedy to rozpocznie się nowy sezon pełen niespodzianek. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś jednej z najlepszych i najbardziej ekscytujących bijatyk w gatunku, nasza porównywarka jest do twojej dyspozycji, aby umożliwić ci zakup cyfrowego kodu do pobrania Mortal Kombat 1 w najlepszej cenie za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare