Możesz wypróbować Mortal Kombat 1 przed premierą za darmo

Możesz wypróbować Mortal Kombat 1 przed premierą za darmo

Po zaprezentowaniu nowej odsłony serii Mortal Kombat, która będzie oznaczać fabularny reboot serii, deweloper NetherRealm zaskoczył fanów bardzo ważnym ogłoszeniem. Chętni do zagrania w nowego Mortal Kombat 1 będą mieli okazję wypróbować grę przed premierą. Premiera gry zaplanowana jest na 9 września, ale w sierpniu odbędą się beta testy. Tylko ci, którzy zamówili Mortal Kombat 1 w przedsprzedaży, będą mieli dostęp do tego wydarzenia.

Test warunków skrajnych jest w drodze

Na szczęście, jeśli nie wiesz, czy powinieneś zamówić w przedsprzedaży klucz cyfrowy Mortal Kombat 1 w najlepszej cenie z naszą porównywarką, czy nie, masz okazję wypróbować grę za darmo. NetherRealm ogłosiło stress test, który odbędzie się na jakiś czas przed premierą gry. Test jest całkowicie niezwiązany z betą i jest otwarty dla wszystkich graczy. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się tutaj, a jeśli zostaniemy wybrani, będziemy potrzebować konta WB Games.

 

 

Testy wytrzymałościowe Mortal Kombat 1 będą dostępne tylko dla PlayStation 5 i Xbox Series X/S, a ich celem jest wykorzystanie do granic możliwości serwerów w celu sprawdzenia ich stabilności. Tylko gracze z Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Brazylii i Europy będą mogli wziąć udział w teście. Wszystkie szczegóły dotyczące testów można znaleźć na oficjalnej stronie FAQ.

Biorąc pod uwagę popularność serii, jest prawie pewne, że test będzie pełen graczy. Nawet jeśli wyniki nie będą najlepsze, jest to jedyna okazja, aby wypróbować Mortal Kombat 1 za darmo przed premierą. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare