Activision prezentuje kampanię w Call of Duty: Black Ops - Cold War

Activision prezentuje kampanię w Call of Duty: Black Ops - Cold War

Po dość długim oczekiwaniu, mogliśmy wreszcie poznać wszystkie szczegóły dotyczące konsoli następnej generacji Sony podczas wczorajszej imprezy PlayStation 5 Showcase, a Call of Duty: Black Ops - Cold War była jedną z gier w programie. Activision nie przepuściło okazji do ujawnienia kampanii w grze ogromnej liczbie graczy, którzy oglądali to wydarzenie. Chociaż większość z nich była bardziej zainteresowana poznaniem ceny konsoli niż jakiejkolwiek konkretnej gry, film z kampanią Call of Duty: Black Ops - Cold War spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem.

Wideo przedstawia CIA Operative Alexa Masona, który przylatuje na lotnisko w Trabzon w Turcji z misją wyeliminowania rosyjskiego celu. Jak zwykle, sprawy nie idą zgodnie z planem i robi się tam naprawdę paskudnie, ale lepiej obejrzyjcie, co dzieje się w poniższym wideo.

 

 

Wygląda na to, że Call of Duty: Black Ops - Cold War będzie miał dość ciekawą kampanię, ale to nie jedyna rzecz, którą wczoraj ujawniło Activision. Już jutro rozpocznie się wydarzenie alfa multiplayer dla gry i będzie ono dostępne za darmo dla każdego, kto posiada PlayStation 4. Możesz już wcześniej załadować grę i równie dobrze możesz to zrobić, jeśli chcesz zagrać jak najszybciej, ponieważ jest dość prawdopodobne, że w wydarzeniu, które potrwa przez cały weekend, weźmie udział ogromna liczba graczy.

Na koniec, ogłoszono również datę premiery Call of Duty: Black Ops - Cold War. Nastąpi ona 13 listopada na PS4, Xbox One i PC oraz w dniu premiery na PS5 i Xbox Series X.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare