Activision prezentuje kampanię w Call of Duty: Black Ops - Cold War

Activision prezentuje kampanię w Call of Duty: Black Ops - Cold War
17 wrz 2020, 15:03

Po dość długim oczekiwaniu, mogliśmy wreszcie poznać wszystkie szczegóły dotyczące konsoli następnej generacji Sony podczas wczorajszej imprezy PlayStation 5 Showcase, a Call of Duty: Black Ops - Cold War była jedną z gier w programie. Activision nie przepuściło okazji do ujawnienia kampanii w grze ogromnej liczbie graczy, którzy oglądali to wydarzenie. Chociaż większość z nich była bardziej zainteresowana poznaniem ceny konsoli niż jakiejkolwiek konkretnej gry, film z kampanią Call of Duty: Black Ops - Cold War spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem.

Wideo przedstawia CIA Operative Alexa Masona, który przylatuje na lotnisko w Trabzon w Turcji z misją wyeliminowania rosyjskiego celu. Jak zwykle, sprawy nie idą zgodnie z planem i robi się tam naprawdę paskudnie, ale lepiej obejrzyjcie, co dzieje się w poniższym wideo.

 

 

Wygląda na to, że Call of Duty: Black Ops - Cold War będzie miał dość ciekawą kampanię, ale to nie jedyna rzecz, którą wczoraj ujawniło Activision. Już jutro rozpocznie się wydarzenie alfa multiplayer dla gry i będzie ono dostępne za darmo dla każdego, kto posiada PlayStation 4. Możesz już wcześniej załadować grę i równie dobrze możesz to zrobić, jeśli chcesz zagrać jak najszybciej, ponieważ jest dość prawdopodobne, że w wydarzeniu, które potrwa przez cały weekend, weźmie udział ogromna liczba graczy.

Na koniec, ogłoszono również datę premiery Call of Duty: Black Ops - Cold War. Nastąpi ona 13 listopada na PS4, Xbox One i PC oraz w dniu premiery na PS5 i Xbox Series X.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare