You are here
We also support
 
 
 
 

Fall Guys: Ultimate Knockout doda oprogramowanie przeciw oszustwom

Fall Guys: Ultimate Knockout doda oprogramowanie przeciw oszustwom
9 wrz 2020, 13:54

Jeśli chodzi o gry takie jak Fall Guys: Ultimate Knockout, wydaje się, że poziom popularności jest powiązany z liczbą osób próbujących oszukiwać w grze. Nie możemy zaprzeczyć, że jest dość dużo osób, które nie są w stanie dobrze się bawić w grze wideo jeśli nie wygrywają. W ostatecznym rozrachunku ci, którzy mają potrzebę oszukiwania, nie są absolutnie zainteresowani samym rywalizowaniem i mogą się tylko bawić, czując się lepszymi od innych, czy to za pomocą legalnych metod, czy też nie, i nie bardzo ich obchodzi, jaki negatywny wpływ ich oszustwa mogą mieć na innych graczy lub samą grę. To dość oczywiste, że jeśli inni gracze przestaną grać w Fall Guys: Ultimate Knockout z powodu problemów spowodowanych przez oszustów, w pewnym momencie nie będzie wystarczająco dużo ludzi do zabawy w grze.

 

 

Fall Guys: Ultimate Knockout stał się jedną z najpopularniejszych gier wideo w tym czasie, a liczba osób oszukujących w grze również gwałtownie wzrosła. Deweloper Mediatonic pracował dość ciężko i podejmował działania, aby powstrzymać ludzi przed oszustwami, ale wydaje się, że zbanowanie kont i dezaktywacja Family Sharing na Steam nie wystarczyła, więc w kolejnych tygodniach wprowadzą ją na nowy poziom, dodając do gry Fall Guys: Ultimate Knockout. oprogramowanie zapobiegające oszustwom. W dzisiejszych czasach jest to coś dość powszechnego, a inne popularne gry, takie jak Fortnite również są zmuszone do korzystania z tego samego systemu, ale jest też sporo osób, które nie lubią tego typu oprogramowania, ponieważ mówią, że utrudnia ono ich wydajność. 

 

 

W rezultacie jest to kwestia balansu i jeśli ludzie nie przestaną oszukiwać, gry takie jak Fall Guys: Ultimate Knockout będą musiały uciekać się do takich rzeczy jak oprogramowanie anty-cheat, aby położyć kres takim zachowaniom.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare