Kinguin advent rest
 
 

Fall Guys: Ultimate Knockout rozdaje skórkę na Boże Narodzenie

Fall Guys: Ultimate Knockout rozdaje skórkę na Boże Narodzenie

Fall Guys: Ultimate Knockout jest bez wątpienia wielką niespodzianką lata 2020, jeśli nie roku. Jest to rodzaj gry, której nikt tak naprawdę się nie spodziewał, przynajmniej nie tak bardzo jak innych gier zaplanowanych na ten rok, takich jak Assassin's Creed Valhalla czy Cyberpunk 2077. Choć Fall Guys była zupełną niespodzianką, ostatecznie stała się prawdziwym fenomenem, bijąc rekordy pod względem sprzedaży i liczby graczy, a także stając się jedną z najpopularniejszych gier tego roku.

Trzeba powiedzieć, że receptura oferowana przez Fall Guys jest dość prosta, ale strasznie skuteczna. Oprócz rozgrywki, która łączy w sobie grę towarzyską i Battle Royale, regularnie dodaje nowe treści, w tym nowe poziomy i mini-gry, ale także nowe skórki. Wygrywanie jest dobre, ale stylowe wygrywanie jest jeszcze lepsze i właśnie o to chodzi dzisiaj.

WFall Guys jest dostępna za darmo nowa skórka na okres świąteczny. Jest to strój Świętego Mikołaja, który można odebrać w grze już teraz i tylko do 25 grudnia, więc jeśli chcesz dołączyć do armii Świętego Mikołaja, którą możemy już znaleźć w Fall Guys: Ultimate Knockout, lepiej nie zwlekaj za bardzo. Z tej okazji, ale także w podziękowaniu dla fanów, Mediatonic opublikował poniższy film live action.

 

 

Niedawno w Fall Guys została również udostępniona inna skórka, ale nie ma ona nic wspólnego ze świętami Bożego Narodzenia czy okresem świątecznym, ponieważ jest to skórka z wizerunkiem streamera Ninja. Tym razem będziesz musiał wydać dwie korony, aby ją zdobyć, jedną na górę i jedną na dół stroju.

Sezon 3 w Fall Guys: Ultimate Knockout wciąż trwa, a jeśli jeszcze nie masz gry, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby otrzymać grę w najlepszej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare