You are here
We also support
 
 
 
 

Fall Guys: Ultimate Knockout nieustająco bije rekordy

Fall Guys: Ultimate Knockout nieustająco bije rekordy
27 sie 2020, 16:07

W tym momencie nie można zaprzeczyć, że Fall Guys: Ultimate Knockout stał się grą roku 2020, niezależnie od tego, czy uda się zdobyć nagrodę, czy nie. Niewiarygodnie duża popularność platformowego battle royale od Mediatonic rozpoczęła się zaraz po jej wydaniu, ale w następnych tygodniach nadal rosła na niespotykane dotąd wysokości. Fall Guys: Ultimate Knockout to obecnie najczęściej pobierana gra na PS Plus w historii. Choć niektórzy mogą nie uznać tego za zaletę, ponieważ gra jest darmowa dla abonentów PS Plus, Fall Guys: Ultimate Knockout radzi sobie całkiem nieźle także na innych platformach, przekraczając 7 milionów kopii sprzedanych na Steam. Devolver Digital właśnie ogłosił to na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, a wydawca ma więcej niż wystarczające powody do zadowolenia, ponieważ Fall Guys: Ultimate Knockout jest największym przedsięwzięciem w historii, pozostawiając za sobą serie Enter the Gungeon i Serious Sam.

 

 

Fall Guys: Ultimate Knockout nadal będzie musiał konkurować z innymi grami, takimi jak Cyberpunk 2077 o nagrodę Game of the Year, ale gra stała się już tak popularna, że można nawet grać z jej bohaterami w innych grach. Teraz możesz zagrać w The Elder Scrolls V: SkyrimResident Evil 3 jako jedna ze słynnych postaci-fasolek z Fall Guys: Ultimate Knockout dzięki kreatywności niektórych modderów.

 

 

Ale nie wszystko jest perfekcyjne w Fall Guys: Ultimate Knockout, jak w wielu innych grach, więcej graczy oznacza więcej osób próbujących oszukiwać. Na szczęście, Mediatonic robi całkiem niezłą robotę rozwiązując ten problem i podjął wiele działań, aby powstrzymać oszustów. Ostatnim z nich jest wyłączenie Family-Sharing na Steam, aby uniemożliwić oszustom dzielenie się grą z innymi kontami stworzonymi przez nich samych.

 

 

Nie wiemy, jaka przyszłość czeka Fall Guys: Ultimate Knockout, ale cokolwiek by się nie działo, nikt nie będzie w stanie zaprzeczyć jego ogromnemu sukcesowi. Jeśli jeszcze w to nie grasz, tracisz mnóstwo zabawy.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare