You are here
We also support
 
 
 
 

Fall Guys nie trafi do Xbox Game Passa

Fall Guys nie trafi do Xbox Game Passa
21 sty 2021, 17:00

Fall Guys: Ultimate Knockout zdecydowanie jest jednym z wielkich hitów roku 2020. Choć nikt się tego naprawdę nie spodziewał, ta stosunkowo niewielka gra osiągnęła coś, co wielu uzna za niemożliwe. Od samego początku, Fall Guys: Ultimate Knockout przyciągnęła uwagę niewiarygodnie dużej liczby graczy, która wciąż rosła w ciągu kolejnych tygodni i sprawiła, że premiera gry stała się ogromnym sukcesem z ponad siedmioma milionami sprzedanych egzemplarzy na Steam. Deweloper Mediatonic rozszerzył zawartość gry Fall Guys: Ultimate Knockout, aby utrzymać zainteresowanie graczy na wysokim poziomie, wprowadzając kilka sezonów, które dodały nowe stroje fasolek i nowe etapy.

 

 

Kiedy gra wideo staje się bardzo popularna, to normalne, że plotki i wiadomości o niej zalewają internet, nawet jeśli niektóre z nich okazują się fałszywe. Fall Guys: Ultimate Knockout nie jest wyjątkiem od tej reguły, a Metiatonic został zmuszony do zdementowania pewnych plotek, które pojawiły się w ciągu ostatnich kilku tygodni, mówiących, że gra trafi na Xbox Game Pass. Wszystko to zaczęło się od odpowiedzi "It's coming" z oficjalnego konta Instagram Xbox Game Pass. Komentarz ten pojawił się później na Twitterze i zarówno Devolver Digital, jak i oficjalne konta Fall Guys na Twitterze szybko odpowiedziały, że tak nie jest.

 

 

Nic nie zostało powiedziane o pochodzeniu tego zamieszania, które mogło doprowadzić do takiego twierdzenia, ale możemy przyjąć za pewnik, że Fall Guys: Ultimate Knockout nie pojawi się na Xbox Game Pass, przynajmniej w najbliższym czasie.

Gracze są obecnie pocłonięci trzecim sezonem gry, który przyniósł wiele zimowych nowości w grze. Jeśli chcesz dobrze się bawić w grze Fall Guys: Ultimate Knockout, musisz pamiętać, że jest ona dostępna tylko na PlayStation 4 i PC. Jak zwykle, można ją znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare