Fall Guys jest gotowy do rozpoczęcia swojego trzeciego sezonu

Fall Guys jest gotowy do rozpoczęcia swojego trzeciego sezonu

Fall Guys stało się jedną z największych niespodzianek roku 2020. Jest całkiem prawdopodobne, że nawet jej twórcy nie spodziewali się, że będzie to jedna z najpopularniejszych gier roku, z niewiarygodnie szybkim wzrostem i milionami graczy. Tak prosta, jak to tylko możliwe, okazała się być idealnym wyborem dla tych, którzy chcieli po prostu dobrze się bawić, będąc zamkniętymi w domu. Chociaż niektórzy nie sądzili, że jest to możliwe, popularność gry jest nadal dość wysoka, a deweloperzy mają zamiar rozpocząć trzeci sezon. Oficjalne konto Fall Guys na Twitterze stało się tak popularne jak gra, i to właśnie ta metoda została wykorzystana do ujawnienia na czym polega nowy sezon.

 

 

Biorąc pod uwagę porę roku, w której jesteśmy, nie jest niespodzianką, że nowy sezon Fall Guys będzie nosił nazwę Winter Knockout. Wśród nowości, które ten nowy sezon przyniesie do gry, jest prawdopodobne, że znajdziemy nową mini-grę, w której będziemy musieli przeskoczyć przez dziury na wirującym kole, coś, co rzeczywiście okaże się dość trudne, jeśli weźmiemy pod uwagę typową rozgrywkę Fall Guys i może to doprowadzić do bardzo zabawnych sytuacji. Nie zabraknie też nowych strojów inspirowanych zimą, w tym pingwinów, bałwanów i innych.

Chociaż nie została oficjalnie potwierdzona data rozpoczęcia Sezonu 3 Fall Guys, prawdopodobnie nastąpi to na początku grudnia. Jak zwykle, jeśli jesteś jedną z niewielu osób, które jeszcze tego nie zrobiły, możesz znaleźć najlepszą cenę Fall Guys w naszej porównywarce. Będzie to idealna gra do zabawy i śmiechu w zaciszu domowym w te święta.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare