Fall Guys jest gotowy do rozpoczęcia swojego trzeciego sezonu

Fall Guys jest gotowy do rozpoczęcia swojego trzeciego sezonu

Fall Guys stało się jedną z największych niespodzianek roku 2020. Jest całkiem prawdopodobne, że nawet jej twórcy nie spodziewali się, że będzie to jedna z najpopularniejszych gier roku, z niewiarygodnie szybkim wzrostem i milionami graczy. Tak prosta, jak to tylko możliwe, okazała się być idealnym wyborem dla tych, którzy chcieli po prostu dobrze się bawić, będąc zamkniętymi w domu. Chociaż niektórzy nie sądzili, że jest to możliwe, popularność gry jest nadal dość wysoka, a deweloperzy mają zamiar rozpocząć trzeci sezon. Oficjalne konto Fall Guys na Twitterze stało się tak popularne jak gra, i to właśnie ta metoda została wykorzystana do ujawnienia na czym polega nowy sezon.

 

 

Biorąc pod uwagę porę roku, w której jesteśmy, nie jest niespodzianką, że nowy sezon Fall Guys będzie nosił nazwę Winter Knockout. Wśród nowości, które ten nowy sezon przyniesie do gry, jest prawdopodobne, że znajdziemy nową mini-grę, w której będziemy musieli przeskoczyć przez dziury na wirującym kole, coś, co rzeczywiście okaże się dość trudne, jeśli weźmiemy pod uwagę typową rozgrywkę Fall Guys i może to doprowadzić do bardzo zabawnych sytuacji. Nie zabraknie też nowych strojów inspirowanych zimą, w tym pingwinów, bałwanów i innych.

Chociaż nie została oficjalnie potwierdzona data rozpoczęcia Sezonu 3 Fall Guys, prawdopodobnie nastąpi to na początku grudnia. Jak zwykle, jeśli jesteś jedną z niewielu osób, które jeszcze tego nie zrobiły, możesz znaleźć najlepszą cenę Fall Guys w naszej porównywarce. Będzie to idealna gra do zabawy i śmiechu w zaciszu domowym w te święta.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare