Sezon 2 Fall Guys rozpoczęty!

Sezon 2 Fall Guys rozpoczęty!

 Fall Guys jest dość dużym odkryciem dla ogromnej liczby graczy, odkąd został wydany nie tak dawno temu. To szalone doznania, które łączą mechanikę platformy z battle royale stały się jedną z najbardziej popularnych gier tego lata i nie jest to wyjątkowe tylko ze względu na samą liczbę osób grających w nią, ale także z powodu szalenie szybkiego wzrostu jej bazy graczy. Tak duża popularność wpłynęła nawet na pracę deweloperów Fall Guys, a Mediatonic zrezygnował nawet z tworzenia sequela, aby skupić się na obecnej grze.

Gracze mogą teraz doświadczyć części wyników tej decyzji, ponieważ Sezon 2 Fall Guys rozpoczął się wczoraj z kilkoma nowościami. Nowy sezon obejmuje cztery nowe poziomy gry, wraz z wieloma nowymi opcjami dostosowywania i poprawiania błędów. Knight Fever, Wall Guys, Hoopsie Legends i Egg Siege okażą się równie trudne jak zabawne dla graczy Fall Guys. Opublikowany wczoraj patch zawiera także kilka nowych funkcji dla gry, na przykład generator losowego stroju dla osób, które nie są zainteresowane spędzaniem czasu na dostosowaniu wyglądu swojej fasolki oraz funkcję Show Selector, która pozwala graczowi wybrać, w który spektakl chce zagrać, aby dobrze się bawić w swoich ulubionych typach rund. Na koniec, po stronie personalizacji, możesz również tworzyć banery i tabliczki z nazwiskami dla swoich fasolek.

 

 

Sezon 2 Fall Guys jest już dostępny, a wszystko co musisz zrobić, aby w niego zagrać, to zaktualizować swoją grę. Jeśli jesteś doświadczonym graczem Fall Guys, będziesz miał dużo zabawy z nową zawartością, a jeśli jeszcze nie odkryłeś tej niesamowicie zabawnej gry, możesz ją znaleźć w najlepszej cenie z naszą porównywarką. Pamiętaj, że Mediatonic wciąż ma w zapasie wiele nowości dla Fall Guys, a w przyszłości zobaczymy więcej trybów gry i funkcji dodanych do gry.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare