K4G BG 4 EN
 
 

Kup cdkey Fortnite

  utwórz powiadomienie cenowe

  Najlepsi sprzedawcy

   Od znanego dewelopera Epic Games, wraz z People Can Fly, pojawiła się nowa, sandboxowa gra przetrwania, Fortnite. W świecie spustoszonym przez Burzę, gracze muszą zebrać się razem, aby stworzyć forty i osady, które będą odporne na stworzenia pojawiające się, gdy nadejdzie Burza. Fortnite to wieloosobowa gra typu survival w trybie współpracy, w której gracze mogą eksplorować, zbierać, budować i bronić się. W ciągu 14 dni i nocy gracze będą eksplorować losowo generowaną mapę wokół nich, aby obrabować i zebrać cenne zasoby, których będą potrzebować. Razem mogą budować skomplikowane forty, dostosowując każdy detal do indywidualnych potrzeb każdej sytuacji. Gdy zapadnie noc, rozpocznie się atak i będą musieli współpracować, aby bronić się przed falami nadciągających wrogów i mieć nadzieję, że zbudowany przez nich fort przetrwa. Wybierz jedną z kilku różnych klas, z których każda ma swoje mocne i słabe strony. W Fortnite,  jedną z najważniejszych klas jest konstruktor, który jest w stanie budować wyższe mury i bardziej zaawansowane fortyfikacje niż klasy bardziej skoncentrowane na walce. Ciągły sukces będzie oznaczał zdolność do awansowania zarówno Twojej klasy, jak i umiejętności, oferując bardzo potrzebny wzrost mocy w miarę postępu gry. Ci, którzy wolą bardziej konkurencyjne wrażenia, mogą wziąć udział w trybie gracz kontra gracz. Fortnite obejmie również scenariusz PvP, w którym do dziesięciu graczy bierze udział w walce drużynowej. Zgraj się z czterema innymi członkami drużyny nie tylko w celu zbudowania silniejszej struktury i utrzymania obrony, ale także w celu szturmu na fort Twoich przeciwników i pozostawienia ich złamanych i roztrzaskanych w porażce. Dzięki intuicyjnemu podejściu do budowy i losowo generowanym mapom za każdym razem, Fortnite oferuje graczom wyjątkową mieszankę gatunków, która oferuje mnóstwo godzin akcji i rozrywki.

   Czytaj więcej


   Przepraszamy, nie mamy jeszcze żadnych cen dla Fortnite.
   Wróć proszę później lub spróbuj wybrać inny kraj lub walutę.

   Możesz także sprawdzić poniżej powiązane produkty z Fortnite, lub wrócić do kategorii gry Fortnite : Gry akcji.

   Komentarze na Fortnite

   baphou
   baphou
   16 gru 2018, 22:34na dlcompare.fr
   Il ne faut pas forcement croire que depuis l' arriver du PVP Battle Royal, Sauver le monde (pve) est laisser de coté... Bien au contraire! C'est un genre de Tower Defence innovant. Piéger, construire et défendre est un reel plaisir. Grace à 4 classes jouables avec énormément de héros qui on tous des passifs ou des spécialisations différentes... Les pieges et armes sont sous formes de shemas...On partagent et re-craft facilement. Une source facile de Vbuck tout les jours. Scénarisé et fun!
   Nie trzeba wierzyć, że od czasu pojawienia się PVP Battle Royal, Save the World (pve) jest odstawione na bok... Wręcz przeciwnie! Jest to innowacyjny rodzaj Tower Defence. Zastawianie pułapek, budowanie i obrona to prawdziwa przyjemność. Dzięki 4 grywalnym klasom z wieloma bohaterami, z których każdy ma inne pasje lub specjalizacje... Pułapki i broń są w formie shemas... Możesz się nimi dzielić i łatwo je przerabiać. Łatwe źródło Vbuck każdego dnia. Scenariuszowo i zabawnie!
   blackover
   blackover
   16 cze 2018, 16:27na dlcompare.fr
   fornite le jeux le plus fou en battle royale de l'année 2018 bien envie de teste le pvp
   fornite najbardziej szalona gra battle royale z 2018 roku dobrze chcieć przetestować pvp
   Bogdan
   Bogdan
   13 cze 2018, 09:21na dlcompare.com
   Hello i have a question if i play fortnite platform pc [ only pc ] and if i buy the startpack for xbox i can reedem code on pc ? please help me !
   Witam mam pytanie czy jeśli gram w fortnite na platformie pc [ tylko pc ] i jeśli kupię startpack na xboxa to mogę reedem code na pc ? proszę o pomoc !
   Seinsimilia
   Seinsimilia
   12 maj 2018, 18:37na dlcompare.fr
   tres bon jeu,surtout en BR,je n'ai pas tester sauver le monde encore mais des que y'a une promo je le prend
   bardzo dobra gra, szczególnie w BR, nie próbowałem jeszcze ratowania świata ale jak tylko pojawi się promocja, wezmę to.
   Tarzis
   Tarzis
   4 kwi 2020, 03:03na dlcompare.es
   buenas me gustaria saber si al comprar el fortnite dlcompare.es/juegos/100002980/comprar-descargar-fortnite incluye el modo de salvando el mundo
   Dobra chciałbym wiedzieć, czy kupując fortnite dlcompare.es/games/100002980/buy-download-fortnite zawiera tryb ratowania świata.
   StuartgamerYT
   StuartgamerYT
   14 lut 2019, 18:39na dlcompare.com
   Para poder regalar cosas en fortnite
   Jak odzyskać coś w fortnite
   Melissa Dailey
   Melissa Dailey
   23 sty 2019, 10:26na dlcompare.com
   One day I'll be able to open this game!! It's freaking AWESOME!!
   Pewnego dnia będę w stanie otworzyć tę grę!!! To jest cholernie niesamowite!!!
   Melany321
   Melany321
   22 sty 2019, 03:50na dlcompare.com
   Lo mejormejor
   Lo mejormejor
   James Lee
   James Lee
   22 sty 2019, 01:06na dlcompare.com
   This game is amazing. I am addicted. Thanks!
   Ta gra jest niesamowita. Jestem uzależniony. Dzięki!
   Amir
   Amir
   20 sty 2019, 04:50na dlcompare.com
   Me encanta fortnite
   Me encanta fortnite
   Wyświetl więcej komentarzy
   • Informacje techniczne

   • Oficjalna strona : Fortnite
   • Kategorie : Gry akcji , Survival , Battle Royale
   • Edytor : Epic Games
   • Deweloper : Epic Games
   • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
   • Data wydania : 25 lipca 2017
   • Wymagania systemowe
    • Zalecane
    • OS : Windows 10 (64 bit)
    • CPU : Core i5-7300U / Ryzen 3 3300U
    • RAM : 8 GB
    • GPU : GeForce GTX 960 / Radeon R9 280
    • Dysk : 15 GB
   • Kategoria wiekowa
   • PEGI 12ESRB T
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare