Instant Gaming EU
 
 

Fall Guys zapowiada 4 sezon

Fall Guys zapowiada 4 sezon

Wiele osób sądziło, że niesamowity sukces Fall Guys: Ultimate Knockout będzie trwał tylko przez chwilę. Gra bardzo szybko osiągnęła niespodziewany poziom popularności zeszłego lata i pojawiły się wątpliwości co do możliwości utrzymania gry na szczycie przez twórcę Fall Guys. Około pół roku później Mediatonic udowodniło, że zrobiło wszystko co trzeba i Fall Guys nadal jest w bardzo dobrej formie, a niedługo rozpocznie się jego czwarty sezon. Studio dołączyło niedawno także do Epic Games, a wsparcie ze strony tak ogromnej firmy zapewne podbudowało morale twórców Fall Guys: Ultimate Knockout.

Wygląda na to, że Epic Games w ogóle nie ingerowało w dotychczasowy rozwój gry, a Mediatonic właśnie zapowiedziało Fall Guys Season 4 za pośrednictwem Twittera. Zapowiedź zawiera krótki filmik przedstawiający zupełnie nową strefę dla 60 graczy ze strefami niskiej grawitacji i polami siłowymi, które przypuszczalnie zostaną dodane do gry, gdy rozpocznie się nowy sezon.

 

 

Oczywiście nowy sezon przyniesie nowe kostiumy dla Waszych fasolek, a także wiele niespodzianek, ale na ujawnienie wszystkich szczegółów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Mediatonic potwierdziło, że ujawni więcej informacji na temat 4 Sezonu Fall Guys w ciągu kilku dni.

Fall Guys: Ultimate Knockout łączy w sobie mechanikę platformówek i battle royale, dostarczając graczom sporo zabawy. W grze sterujesz postacią o wyglądzie fasoli i rywalizujesz z innymi graczami poprzez serię platformowych wyzwań. Tylko najszybsi i najzdolniejsi, którym uda się ukończyć poziom, przejdą do następnego wyzwania, a proces ten powtarza się do momentu, gdy pozostaną tylko zwycięzcy. Tak prosta, jak może się wydawać, gra Fall Guys: Ultimate Knockout przyciągnęła już uwagę milionów graczy na wielu platformach, a jeśli jeszcze jej nie wypróbowałeś, zawsze możesz znaleźć ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare