K4G BG 4 EN
 
 

Ogłoszono zwycięzców konkursu Steam Awards

Ogłoszono zwycięzców konkursu Steam Awards

W ciągu roku odbywa się już kilka ceremonii, podczas których wybierane są najlepsze gry w określonych kategoriach. Oczywiście Valve nie będzie gorsze i organizuje The Steam Awards. Jest to bardzo szczególne wydarzenie z pewnymi cechami, które odróżniają ją od innych. Oczywiście, tylko gry dostępne na Steam mogą być wybrane jako nominowane, ale nawet jeśli wszyscy użytkownicy pary mogą wybrać nominowanych w każdej kategorii, to właśnie Valve wybiera pięciu finalistów. Następnie użytkownicy mogą głosować, aby wybrać zwycięzcę spośród nich.

 

 

Pomijając te różnice, The Steam Awards jest dobrym sposobem, aby dowiedzieć się, które gry były bardziej popularne na platformie, a zwycięzcy edycji 2020 zostali niedawno ogłoszeni. Kategorii jest sporo i niektórzy zwycięzcy mogą Cię zaskoczyć. Tak jest w przypadku zwycięzcy nagrody Game of the Year, Red Dead Redemption 2, czyli gry, która została wydana w grudniu 2019 roku na Steamie. Ale nawet jeśli nie zgadzasz się z niektórymi zwycięzcami, lista odzwierciedla, że rok 2020 był dość dziwny, z wieloma nieoczekiwanymi grami wideo, które okazały się wielkim sukcesem. Oto lista zwycięzców The Steam Awards:

Jeśli szukasz jakiejś gry, w którą możesz zacząć grać w 2021 roku, każda z nich będzie dobrym wyborem. Jak zwykle, w każdej chwili można je znaleźć w najlepszej cenie, korzystając z naszej porównywarki.

 

28.40zł
The Sims 4
The Sims 4
99.75zł
Apex Legends
Apex Legends
27.17zł
DOOM Eternal
DOOM Eternal
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare