Fall Guys: Ultimate Knockout może pojawić się na innych platformach

Fall Guys: Ultimate Knockout może pojawić się na innych platformach

Wydany zaledwie dziesięć dni temu, Fall Guys: Ultimate Knockout jest już uważany za grę lata 2020. Trzeba przyznać, że sprzedał już ponad 2 miliony egzemplarzy na Steam i zgromadził ponad 8 milionów graczy na PlayStation 4. Fall Guys: Ultimate Knockout zdecydowanie może pochwalić się imponującymi liczbami, nawet jeśli jest darmowa dla abonentów PS Plus. Jeśli dodać do tego samą liczbę odsłon na Twitchu, gra odniosła spory sukces.

Druga strona historii jest taka, że taka popularność sprawiła, że Fall Guys: Ultimate Knockout boryka się z pewnymi problemami, w tym z problemami z serwerem w dniu premiery, kiedy nie był w stanie poradzić sobie z ogromnym napływem graczy. Chociaż problem ten został w dużej mierze rozwiązany, to teraz cheaterzy dorzucają swoje trzy grosze. Przez ostatnie kilka dni widzieliśmy graczy biegnących ze znacznie większą prędkością niż normalnie, lub lecących przez cały poziom, aby dotrzeć do mety w kilka sekund. Mediatonic jest oczywiście świadomy tego problemu i obecnie pracuje nad tym, aby zapobiec tym niepożądanym praktykom.

 

Kolejnym aspektem, tym razem pozytywnym, sukcesu Fall Guys: Ultimate Knockout jest to, że może się on pojawić na innych platformach. Obecnie jest dostępny tylko na PC i Playstation 4, lecz Mediatonic nie wyklucza wydania gry na Xbox One i Nintendo Switch:

Na początku Fall Guys będzie dostępny tylko na PS4 i Steam. Z chęcią rozszerzymy grę na inne platformy. Dajcie nam znać za pośrednictwem Twittera i Discord, na których platformach chcielibyście zobaczyć grę - chcielibyśmy zobaczyć, jak duże jest zapotrzebowanie!

Pomimo tych niedogodności, Mediatonic zdaje się pilnować, aby gracze Fall Guys: Ultimate Knockout byli szczęśliwi. Wczoraj wydali też aktualizację, która dodaje nowe wydarzenie, Jump Showdown, które było obecne w becie.

 

Jeśli jeszcze nie zagrałeś w Fall Guys: Ultimate Knockout, możesz odwiedzić naszą porównywarkę i znaleźć najlepsze ceny tej gry i nie tylko.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare