Kinguin advent rest
 
 

Dragon's Dogma II prezentuje pierwszy zwiastun rozgrywki

Dragon's Dogma II prezentuje pierwszy zwiastun rozgrywki

Dziesięć lat po tym, jak Dragon's Dogma: Dark Arisen przedstawił nam smoka Grigorija i nasze szanowne pionki, w końcu mamy odpowiednie spojrzenie na jego sequel. PlayStation Showcase udostępniło zwiastun rozgrywki dla Dragon's Dogma II, który wydaje się podwajać funkcje, które sprawiły, że pierwsza gra była świetna.

To prawda, nie było HUD-u na rozgrywce, co czasami może zmienić naszą perspektywę na to, jak gra działa i jak się ją czuje. Jednak obserwowanie, jak nasz Arisen wyczarowuje zaklęcia, podczas gdy nasze pionki wspinają się po trollu, pokazuje nam, jak niesamowity będzie Dragon's Dogma II.

Ta oparta na narracji gra action-RPG dla jednego gracza rzuca graczom wyzwanie, aby wykorzystali swoją kreatywność i ciekawość do kształtowania własnych doświadczeń. Niezależnie od tego, czy chodzi o powołanie Arisena, pionki wybrane do drużyny, czy też podejście do wieloaspektowych sytuacji w grze, świat Dragon's Dogma II obraca się wokół wyboru. W Dragon's Dogma: Dark Arisen, gracze mieli do wyboru do dziewięciu zawodów, czyli klas w grze. Każda z nich oferowała unikalną rozgrywkę ze świeżą mechaniką. Pionki można było również dostosować do składu drużyny.

Dzięki zaawansowanemu silnikowi RE ENGINE firmy Capcom, znanemu z gier Monster Hunter Rise i Street Fighter 6, Dragon's Dogma II wyświetli niezwykle szczegółową, wysokiej jakości grafikę w połączeniu z wciągającą fizyką oraz złożoną i reaktywną sztuczną inteligencją postaci, aby stworzyć scenerię, w której decyzje i ich konsekwencje ożywają. Zarówno twoja drużyna pionków, jak i wrogowie będą dynamicznie reagować na twoje działania na polu bitwy, niezależnie od tego, czy przylgniesz do grzbietów potworów, czy też będziesz próbował pozbyć się ich z daleka.

Wątek fabularny Dragon's Dogma był interesujący, ale narracja była słabo zrealizowana. Miejmy nadzieję, że w nowej odsłonie fabuła będzie bardziej zwięzła i intrygująca:

Dragon's Dogma II rozpoczyna się w podziemnym więzieniu, gdzie głos Smoka odbija się echem we mgle utraconych wspomnień. Z sercem zabranym przez smoka, Arisen wyrusza na ścieżkę, aby zabić ten symbol zniszczenia świata, gdy szybuje po niebie na potężnych skrzydłach, oddychając płomieniami, które palą wszystko na swojej drodze. Pomiędzy domenami ludzi i nowo wprowadzonej rasy bestii, bohater musi wypełnić swoje zapomniane przeznaczenie i zdobyć tron. W podróży Arisenom towarzyszą maksymalnie trzy tajemnicze istoty z innego świata, znane jako pionki. Pionki tworzą wrażenie rozgrywki kooperacyjnej, oferując unikalne cechy, umiejętności i wiedzę zdobytą dzięki doświadczeniom z innymi Arisenami.

Capcom potwierdził, że gra ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series i PC za pośrednictwem Steam. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale śledźcie naszą porównywarkę cheap Dragon's Dogma II CD keys i przygotujcie się na wypełnienie swojego przeznaczenia, Arisen.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare