Capcom ujawnia rozgrywkę Street Fighter 6

Capcom ujawnia rozgrywkę Street Fighter 6

Wczorajsze State of Play było pełne niespodzianek. Cóż, może zapowiedź Street Fighter 6 nie jest aż taką niespodzianką. Było wiele plotek na ten temat i że jest to jedna z najważniejszych franczyz w gatunku. W każdym razie wideo pokazane wczoraj służy jako oficjalne potwierdzenie. Ujawnia również rodzaj rozgrywki, której gracze mogą się spodziewać po premierze gry i zapewnia okno czasowe wydania nowej części serii, po bardzo udanym Street Fighter V.

Zapowiedź Street Fighter 6

 

 

Zapowiedź wideo pokazuje sporo fragmentów rozgrywki i chwali się imponującą grafiką, którą będzie zawierał Street Fighter 6. Ujawnia czterech kultowych wojowników z poprzednich tytułów: Ryu, Chun-Li, Jamie i Luke'a. Możesz zobaczyć ich w walce, wykonujących niektóre z ich najsłynniejszych ruchów i uderzeń. Street Fighter 6 będzie zawierał kilka trybów rozgrywki, w tym Fighting Ground, który jest nowym podejściem do klasycznego doświadczenia, a także dwie nowości. Z jednej strony World Tour będzie wciągającym doświadczeniem dla jednego gracza, czymś w rodzaju trybu fabularnego. Z drugiej strony, Battle Hub skupi się na bitwach PvP między graczami. Capcom ujawni więcej informacji na temat obu trybów w przyszłości.

Street Fighter 6 wygląda imponująco i pokazuje, że seria całkiem dobrze dojrzała. Nowy wygląd postaci i bardziej realistyczny styl graficzny przyczyniają się do dostarczenia nowoczesnych wrażeń z walki. Capcom wdroży znaczące nowości w aspekcie rozgrywania bitew, z nowym trybem sterowania, który pozwoli graczom wykonać specjalne ataki po naciśnięciu jednego przycisku. Będzie to idealne rozwiązanie dla nowych graczy. Oczywiście klasyczny system sterowania będzie dostępny dla bardziej doświadczonych graczy, którzy zapamiętali swoje ulubione kombinacje przez lata praktyki.

Chociaż jest zbyt wcześnie, aby porównywać nową odsłonę ze Street Fighter V, byłoby miło, gdyby Capcom włożył trochę wysiłku w wypuszczenie Street Fighter 6 w najlepszym możliwym stanie. Jego poprzednik zmagał się nieco z uprzedzeniami fanów podczas premiery, ale na szczęście wydanie Champion Edition rozwiązało większość problemów i rozczarowań, i sprawiło, że Street Fighter V stał się grą, którą powinien być od samego początku.

Z planowaną na 2023 rok premierą na PlayStation 4, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i PC, Street Fighter 6 z pewnością będzie częścią przyszłorocznego składu mistrzostw EVO, jeśli pojawi się na rynku przed rozpoczęciem zawodów. Aby przygotować się do premiery, pamiętaj, aby szukać najlepszej ceny, aby kupić tani kod do Street Fighter 6 na naszej stronie internetowej.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare