Zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops - Cold War jest już dostępny

Zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops - Cold War jest już dostępny

Nadchodzące wydanie Call of Duty: Black Ops - Cold War potencjalnie zmieni status społeczności fanów Call of Duty. Choć większość graczy bawi się właśnie teraz w Warzone, nowa gra z pewnością przyciągnie uwagę wielu z nich i wielu porzuci Call of Duty: Modern Warfare. Activision zaplanował to wcześniej i Call of Duty: Black Ops - Cold War zostanie całkowicie zintegrowana z Warzone i będzie zawierać cross-play dla wszystkich platform. Doświadczenie z gry będzie dzielone przez większą liczbę graczy niż jakakolwiek inna gra z serii Call of Duty, więc celuje dość wysoko.

W miarę zbliżania się wydania Call of Duty: Black Ops - Cold War, Activision wciąż ujawnia coraz więcej informacji o grze. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w grze dostępny będzie ekskluzywny tryb PlayStation, Zombies Onslaught, który w specjalnych warunkach wystawi dwóch graczy przeciwko niekończącym się hordom zombie. Po ogłoszeniu pojawił się zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops - Cold War, który możesz obejrzeć poniżej.

 

 

Wideo przedstawia scenerię gry i daje nam pewien wgląd w historię Call of Duty: Black Ops - Cold War. Zagramy jako członek zespołu operacji specjalnych zanurzonego w konflikcie między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim w latach 80-tych i weźmiemy udział w operacjach na całym świecie. Oczywiście, gra będzie również zawierać wiele trybów wieloosobowych i nowe przeżycia z Zombie.

Call of Duty: Black Ops - Cold War z mnóstwem nowych funkcji, ulepszeń wizualnych i innych nowości, wykorzysta nową technologię, która pojawi się wraz z premierą konsol nowej generacji, aby zapewnić najlepsze dotychczasowe doświadczenia Call of Duty. Premiera gry planowana jest na 13 listopada na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare