Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops - Cold War jest już dostępny

Zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops - Cold War jest już dostępny
27 paź 2020, 15:12

Nadchodzące wydanie Call of Duty: Black Ops - Cold War potencjalnie zmieni status społeczności fanów Call of Duty. Choć większość graczy bawi się właśnie teraz w Warzone, nowa gra z pewnością przyciągnie uwagę wielu z nich i wielu porzuci Call of Duty: Modern Warfare. Activision zaplanował to wcześniej i Call of Duty: Black Ops - Cold War zostanie całkowicie zintegrowana z Warzone i będzie zawierać cross-play dla wszystkich platform. Doświadczenie z gry będzie dzielone przez większą liczbę graczy niż jakakolwiek inna gra z serii Call of Duty, więc celuje dość wysoko.

W miarę zbliżania się wydania Call of Duty: Black Ops - Cold War, Activision wciąż ujawnia coraz więcej informacji o grze. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w grze dostępny będzie ekskluzywny tryb PlayStation, Zombies Onslaught, który w specjalnych warunkach wystawi dwóch graczy przeciwko niekończącym się hordom zombie. Po ogłoszeniu pojawił się zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops - Cold War, który możesz obejrzeć poniżej.

 

 

Wideo przedstawia scenerię gry i daje nam pewien wgląd w historię Call of Duty: Black Ops - Cold War. Zagramy jako członek zespołu operacji specjalnych zanurzonego w konflikcie między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim w latach 80-tych i weźmiemy udział w operacjach na całym świecie. Oczywiście, gra będzie również zawierać wiele trybów wieloosobowych i nowe przeżycia z Zombie.

Call of Duty: Black Ops - Cold War z mnóstwem nowych funkcji, ulepszeń wizualnych i innych nowości, wykorzysta nową technologię, która pojawi się wraz z premierą konsol nowej generacji, aby zapewnić najlepsze dotychczasowe doświadczenia Call of Duty. Premiera gry planowana jest na 13 listopada na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare