Call of Duty: Black Ops - Cold War jest oficjalnie nową grą w serii

Call of Duty: Black Ops - Cold War jest oficjalnie nową grą w serii

W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się wiele plotek i wiele wskazówek, które wskazywały na Zimną Wojnę jako główny temat kolejnej odsłony serii Call of Duty: Black Ops. Dopiero wczoraj Activision ostatecznie potwierdziła, że Call of Duty: Black Ops - Cold War będzie tegoroczną grą i choć nie jest to niespodzianka, zapowiedź ta posłuży jako preludium do serii odsłon, jakie funkcje nowy tytuł będzie oferował graczom. Call of Duty: Black Ops - Cold War nie zostało oficjalnie ujawnione i będziemy musieli poczekać tydzień, aż dowiemy się o tym nieco więcej. Z drugiej strony, już teraz możecie obejrzeć film opublikowany właśnie przez Activision, który daje nam pewien wgląd w historyczny scenariusz, w którym gra się odbędzie.

 

 

Teaser nie podaje bezpośrednio informacji o Call of Duty: Black Ops - Cold War, ale opowiada historię radzieckiego dezertera Jurija Bezmenowa i opowiada o słynnym radzieckim szpiegu "Perseuszu". Są to dwie postacie odgrywające istotną rolę w wydarzeniach historycznych, które miały miejsce podczas Zimnej Wojny, okresu intensywnych napięć między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim, które miały znaczący wpływ na większość innych krajów na całym świecie i przyczyniły się do ukształtowania obecnej mapy geopolitycznej.

26 sierpnia to data wybrana przez Activision na oficjalne ogłoszenie Call of Duty: Black Ops - Cold War i oczekujemy, że zobaczymy nowy film, który da nam więcej szczegółów na temat gry i pokaże odrobinę rozgrywki, jeśli będziemy mieli szczęście. Nie wiemy, jakie podejście przyjmą twórcy gry na Zimną Wojnę i bardzo wątpimy, że Call of Duty: Black Ops - Cold War stanie się grą szpiegowską z mechaniką stealth i tym podobnymi, ale warto się dowiedzieć, jakie nowości wprowadzi ona do franczyzy Call of Duty: Black Ops.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare