You are here
We also support
 
 
 
 

Activision ogłasza daty premiery bety Call of Duty: Black Ops - Cold War

Activision ogłasza daty premiery bety Call of Duty: Black Ops - Cold War
22 wrz 2020, 13:02

Po weekendzie, w którym wielu graczy spędziło sporo godzin na testowaniu alfa multiplayera Call of Duty: Black Ops - Cold War na PlayStation 4, Activision właśnie ujawniła daty nadchodzącej bety. W październiku odbędzie się kilka wydarzeń w ramach bety. Niektóre z nich będą dostępne dla osób, które wcześniej zamówiły grę, ale ci, którzy nie zdecydowali, czy podoba im się ona na tyle, aby ją kupić, będą również mogli wypróbować Call of Duty: Black Ops - Cold War przed jej premierą. Wydaje się również, że w czasie trwania bety dostępnych będzie więcej treści, przynajmniej w najbliższym czasie, ale jest również prawdopodobne, że ostateczna wersja gry będzie nieco inna. Przecież są to wydarzenia testowe, a Treyarch wciąż próbuje kilku rzeczy, jak to miało miejsce podczas eventu alfa, w którym karabiny snajperskie miały znaczny boost.

 

 

Zgodnie z oczekiwaniami, gracze PlayStation 4 jako pierwsi będą mogli zagrać w betę, a ci, którzy złożyli wcześniej zamówienie na grę, od 8 października będą testować Call of Duty: Black Ops - Cold War. 10 października beta będzie dostępna dla wszystkich graczy PlayStation przez kilka dni. Tydzień później, 15 października, beta zostanie rozszerzona o graczy, którzy zamówili pre-order Call of Duty: Black Ops - Cold War na PC i Xbox One, i będzie trwała przez cały weekend. Wreszcie, od 17-19 października, każdy będzie mógł grać w betę na wszystkich platformach, niezależnie od tego, czy wcześniej zamówił grę, czy nie.

 

 

To bardzo dobra okazja, by doświadczyć części tego, co Call of Duty: Black Ops - Cold War ma do zaoferowania przed premierą. Chociaż jest dość mało prawdopodobne, że pełna gra będzie dostępna podczas któregokolwiek z beta testów, to jednak można zapoznać się z mechaniką rozgrywki, nowościami i ogólnym doświadczeniem rozgrywki w nowej strzelance.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare