Nie przegap prezentacji Assassin's Creed Valhalla

Nie przegap prezentacji Assassin's Creed Valhalla
30 kwi 2020, 16:35

Od miesięcy wszyscy o tym mówią i wszędzie krążą plotki. Niektóre wyglądały na wiarygodne, inne były zbyt naciągane, ale tajemnica właśnie została rozwiązana. Kolejny odcinek serii  Assassin's Creed został właśnie ogłoszony i będzie nosił nazwę Assassin's Creed Valhalla. Niedawno usłyszeliśmy komentarze, że nowa gra nazywa się Ragnarök, ale wygląda na to, że się mylili. I jak zapewne już wiesz, pierwszy zwiastun gry zostanie zaprezentowany o 17:00 CEST na kanałach Twitch i Youtube w Ubisoft, więc nadszedł czas, aby spojrzeć na to, czego możesz spodziewać się w tym zwiastunie.

 

 

Dzieło, które zostało wczoraj ujawnione i którego tworzenie mogliśmy śledzić w streamingu przez artystę BossLogic, ujawnia już pewne wskazówki. Chociaż nazwa Assassin's Creed Valhalla,  może sugerować, że możemy odwiedzić krainę bogów Wikingów, obrazy sugerują, że będziemy walczyć przeciwko Anglikom. Assassin's Creed Valhalla miałoby zatem miejsce w czasie najazdów Wikingów na Anglię w IX lub X wieku. W tym okresie odbywa się słynny serial telewizyjny Wikingowie.

Ale to nie wszystko. Choć oryginalna grafika była go pozbawiona, wersja opublikowana na Twitterze przez Ubisoft Montreal wyraźnie pokazuje, że nasza postać rzeczywiście będzie miała ukryte ostrze, którego brakowało wielu graczom w Assassin's Creed Odyssey. Kolejna wskazówka, kruk, którego można zobaczyć w tle, czy coś Ci to nie przypomina? Wygląda na to, że funkcje wprowadzone wraz z naszym drogim orłem Ikarosem, powrócą w tym nowym wpisie serii.

 

 

Wreszcie, to, czego ten obraz nie ujawnia i co powinniśmy dowiedzieć się dziś wieczorem, to kiedy i na jakich platformach zostanie wydana Assassin's Creed Valhalla. Wiedząc, że Assassin's Creed Origins i Assassin's Creed Odyssey zostały wydane w październiku, możemy rozsądnie założyć, że następna gra będzie dostępna w tym samym terminie. Jednak jest bardziej niż prawdopodobne, że kolejna odsłona tej serii będzie cross-genem, a ponieważ PS5 i Xbox Series X mają zostać wydane w listopadzie, może być tak, że czas będzie nieco inny, zwłaszcza że koronawirus również wszystko trochę spowalnia.

W każdym razie wkrótce poznamy odpowiedzi na wszystkie te pytania, ponieważ zostało zaledwie kilka godzin do ujawnienia pierwszego zwiastuna Assassin's Creed Valhalla, który będzie można śledzić od 17:00 CEST na Twitchu i YouTube.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare