Assassin's Creed Valhalla będzie miał rap bitwy

Assassin's Creed Valhalla będzie miał rap bitwy

Ogłoszona bardzo niedawno i po miesiącach różnego rodzaju plotek, Assassin's Creed Valhalla zostanie wydana do końca tego roku, towarzysząc również wydaniu konsol nowej generacji. Od momentu ujawnienia, wyciekło wiele informacji o grze. Dowiedzieliśmy się w szczególności, że ukryte ostrze, które jest ulubieńcem graczy z serii Assassin's Creed rzeczywiście powróci w tej nowej odsłonie i że mapa gry powinna być większa niż w jej poprzedniku.

Jeśli chodzi o nowe funkcjonalności, Assassin's Creed Valhalla nie pozostanie w tyle. Omówiliśmy już osadę, rodzaj małej wioski wikingów, która będzie prawdziwym centrum dla graczy i powinna odgrywać główną rolę w grze. Ale właśnie ujawniono kolejną cechę i jest to dość zaskakujące: Assassin's Creed Valhalla zintegruje bitwy rapowe.

 

 

Tak, przeczytałeś poprawnie. To powiedziawszy, nie chodzi o sam rap. Ashraf Ismail, dyrektor kreatywny gry, wyjaśnia nam to wszystko w filmie. Dokładny termin to "flyting", który można nazwać "potyczką werbalną". Flyting jest, w pewnym sensie, przodkiem tak zwanych bitew rapowych, w których sprzeciwiają się dwaj ludzie, którzy obrażają się w rytm i wiersz. Ashraf Ismail wyjaśnia nam, że jest to bardzo stara tradycja, którą można znaleźć w kulturach Wikingów i Saksonii i która miała miejsce na przykład podczas bankietów. Jest to aktywność, w której możemy wziąć udział w Assassin's Creed Valhalla. Eivor będzie bardzo obrażony i będziemy musieli wybrać najlepszą odpowiedź spośród kilku dostępnych opcji. Wydaje się również, że jesteśmy w stanie zainicjować te słowne konkursy.

 

 

Naprawdę nie wiemy, jak ważny będzie flyting, ale niewątpliwie przyniesie to raczej zabawne momenty, a przede wszystkim nowy sposób interakcji z postaciami.

Assassin's Creed Valhalla będzie dostępna pod koniec tego roku na Xbox One i Series X, PS4, PS5 i PC. Można ją już znaleźć w naszej porównywarce.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare