Assassin's Creed Valhalla może być większy niż Odyssey

Assassin's Creed Valhalla może być większy niż Odyssey
19 maj 2020, 21:45

Oficjalnie zaprezentowany mniej niż miesiąc temu, Assassin's Creed Valhalla jest obecnie w centrum uwagi. Minęło już trochę czasu, odkąd krążyły pogłoski o grze, zwłaszcza, że easter egg zdradził motyw wikingów w The Division 2 w zeszłym roku. Nawet nie jest to już plotka o wydaniu gry zaplanowanym na koniec 2020 roku, wydaje się jednak, że niektóre informacje ujawnione przez oficjalne źródło ostatecznie okazały się niedokładne.

Jeśli śledzisz wiadomości o Assassin's Creed Valhalla powinieneś usłyszeć pewne informacje dotyczące wielkości mapy. Malek Teffaha, menedżer ds. Komunikacji w Ubisoft na Bliskim Wschodzie, stwierdził za pośrednictwem tweeta na swoim koncie, że Assassin's Creed Valhalla nie byłaby największą ani najdłuższą grą w serii, mając mniejszą mapę i krótszą żywotność niż Assassin's Creed Odyssey. Odtąd tweet został usunięty, a producent gry Julien Laferrière mówił o tej sprawie podczas wywiadu na kanale Juliena Chièze na YouTube.

 

 

W przeciwieństwie do tego, co zostało powiedziane, potwierdził, że Assassin's Creed Valhalla będzie „jeszcze większy niż Assassin's Creed Odyssey". Wyjaśnia również, że mapa gry będzie obejmować całą Anglię, sporą część Norwegii, a nawet inne „tajne” światy. Trudno powiedzieć teraz , jakie będą te tajne światy, ale wyobrażamy sobie, że powinien istnieć związek z mitologią nordycką. Może to być dość interesujące, ponieważ ta mitologia jest niezwykle bogata i obejmuje dziewięć różnych światów, takich jak Ásgard, świat bogów, a nawet Jötunheim, który chroni lodowych gigantów.

Powinniśmy wiedzieć więcej w nadchodzących tygodniach i miesiącach, ale Julien Laferrière podkreśla, że Assassin's Creed Valhalla zaoferuje nam „wiele godzin gry” i że gra jest bardzo ambitna. W każdym razie sprawia, że chcesz dowiedzieć się więcej o grze i wreszcie odkryć jej rozgrywkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare