K4G BG 4 EN
 
 

Alan Wake 2 ma datę premiery

Alan Wake 2 ma datę premiery

Wczorajsze PlayStation Showcase przyniosło nam wiele niespodzianek, których zupełnie się nie spodziewaliśmy. Alan Wake 2 to przygoda, na którą fani czekali z niecierpliwością od tak dawna, że wydaje się niemal nierealne, że zostanie wydana w najbliższym czasie. Dlatego też ogłoszenie daty premiery zostało przyjęte z radością przez tak wielu graczy.

Deweloper Remedy ujawnił również wiele szczegółów na temat sequela kultowej gry z 2010 roku w publikacji na PlayStation blog.

 

"Seria rytualnych morderstw zagraża Bright Falls, małomiasteczkowej społeczności otoczonej przez pustkowia północno-zachodniego Pacyfiku. Anderson, utalentowany agent FBI z reputacją rozwiązującego niemożliwe sprawy, przybywa, aby zbadać morderstwa. Wkrótce wydarzenia zamieniają się w koszmar, gdy odkrywa strony horroru, które zaczynają się wokół niej spełniać. W jakiś sposób wydarzenia wydają się prowadzić do Alana Wake'a, pisarza horrorów, który zaginął 13 lat temu".

 

 

Dwie wyjątkowe historie

W Alan Wake 2 gracze będą mogli wybrać między Sagą Anderson i jej kolegą agentem Alexem Caseyem, aby doświadczyć ich niezależnych historii jako dwóch stron mrocznej i pokręconej rzeczywistości. Wyruszą w podróż, która zabierze ich poza granice ich własnego rozsądku, gdy będą eksplorować kilka lokalizacji, zaczynając od miejsca dobrze znanego fanom serii: małego miasteczka Bright Falls.

 

"Historia Andersona rozgrywa się na północno-zachodnim Pacyfiku i składa się z trzech ośrodków: małego miasteczka Bright Falls, oszałamiającego pierwotnego lasu otaczającego tajemnicze jezioro Cauldron oraz podupadłego miasteczka Watery. Wreszcie, Mroczne Miejsce to zmieniająca się, zapętlająca się rzeczywistość, w której rozgrywa się historia Wake'a".

 

Premiera gry Alan Wake 2 zaplanowana jest na 17 października 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Najlepsze ceny na zakup gry Alan Wake 2 PC key można znaleźć już teraz w naszej porównywarce.

155.40zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare