Wielu graczy już gra w Remake Final Fantasy 7

Wielu graczy już gra w Remake Final Fantasy 7

  

  

Final Fantasy 7 Remake był z niecierpliwością oczekiwany przez fanów serii, odkąd został ogłoszony po raz pierwszy na E3 2015. Wielu graczy spodziewało się też, że zostanie wydana znacznie wcześniej, niż będzie w rzeczywistości, a dokładniej w 2017 roku z okazji 20. rocznicy oryginalnej gry. Jeśli jesteś fanem, musisz być cierpliwy Final Fantasy 7 Remake pierwotnie miał zostać wydany 3 marca, ale jak wszyscy wiedzą, data premiery została przesunięta na 10 kwietnia, z małym wyjątkiem ...

W obliczu obecnej sytuacji Square Enix opublikował komunikat prasowy z informacją, że z wyprzedzeniem prześlą fizyczne kopie gry do sprzedawców, aby gracze mogli zagrać w Final Fantasy 7 Remake od dnia premiery. Oczywistym jest, że niektóre z nich dotarły już do swoich właścicieli, ponieważ w tej chwili niektórzy już grają. Chociaż sklepy specjalistyczne są zamknięte prawie wszędzie, nie dotyczy to supermarketów, a niektóre marki już umieściły grę na swoich półkach. Inni gracze już otrzymali grę pocztą. Wygląda więc na to, że Square Enix źle przewidział problemy z dostawą ku uciesze fanów.

 

Gracze, którzy zamówili wersję cyfrową Final Fantasy 7 Remake, będą musieli poczekać do 10 kwietnia, aby w nią zagrać. Wygląda jednak na to, że wstępne pobranie gry będzie dostępne wcześniej niż oczekiwano. Początkowo było to zaplanowane na 8 kwietnia, ale wielu użytkowników Internetu udostępniło zdjęcia z odliczaniem na Playsation 4, a wskazana data to 3 kwietnia, jutro. Może to być konsekwencją ogłoszenia przez Sony ograniczenia przepustowości i nie zmienia to faktu, że gra nie powinna być dostępna przed datą premiery.


Ponadto, jeśli jesteś jednym z tych szczęściarzy, którzy byli już w stanie go zdobyć, zdecydowanie zalecamy, aby nie udostępniać sesji gier, ponieważ wielu użytkowników zostało już za to zablokowanych w Twitchu. Jeśli możesz już grać w Final Fantasy 7 Remake, bądź miły i nie publikuj spoilerów. Jeśli jeszcze go nie kupiłeś, w naszym komparatorze znajdziesz najlepsze ceny.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare