Zwiastun premierowy Dead Island 2 zaprasza do HELL-A

Zwiastun premierowy Dead Island 2 zaprasza do HELL-A

Zasada jest prosta: jeśli pojawia się zwiastun premierowy, oznacza to, że gra zbliża się wielkimi krokami. Deweloper Dambuster Studios i wydawca Deep Silver są podekscytowani, mogąc powitać wszystkich w HELL-A, uroczym przydomku Los Angeles, które zostało zaatakowane przez śmiercionośne, żywiące się ludźmi potwory. Oczekiwana z niecierpliwością premiera Dead Island 2 jest już tak blisko, że można poczuć zapach zepsutych ciał.

Z podekscytowaniem wybuchającym jak zombie napakowany granatami, zwiastun premierowy jest teraz dostępny dla każdego, kto potrzebuje więcej przekonania przed otwarciem portfela. W zwiastunie pokazano więcej odlotowej akcji, zanim zanurzysz się w głównym daniu Dead Island 2, czyli chaosie zabijania zombie. Obejrzyj zwiastun premierowy już teraz:

 

 

Długo oczekiwana kolejna odsłona serii Dead Island, Dead Island 2, stawia graczy w roli jednego z sześciu bombastycznych ocalałych - Amy, Bruna, Daniego, Ryana, Carli i Jacoba. Po odkryciu, że są odporni na wirusa zombie, przyszłość ludzkości jest w twoich rękach. Wspomagani przez nowo poznanych przyjaciół, w tym oryginalnego Sama B. z Dead Island, gracze muszą uciec z HELL-A, zanim reszta świata ulegnie pladze nieumarłych. Jeśli możemy być tak odważni, jest to dość kontrastowe podejście w porównaniu do The Last of Us.

Na twojej drodze staną nieumarłe hordy Angelinos, tak różnorodne jak za życia. Zabijaj ożywionych mięśniaków z plaży, modnych celebrytów i plażowych włóczęgów w makabrycznym stylu za pomocą różnych broni. Niezależnie od tego, czy tniesz ich nożem, siekasz naelektryzowanym toporem, czy zamieniasz w ser szwajcarski za pomocą karabinu szturmowego, krwawa akcja Dead Island 2 jest krwawym spektaklem.

Z różnymi efektami środowiskowymi do eksperymentowania i własnymi dziwnymi zdolnościami jako zainfekowany, ale pozornie odporny na wirusa zombie ocalały, istnieje wiele sposobów na wyeliminowanie nieumarłych. Dopóki za tobą ciągną się ślady krwi, nie ma złego sposobu na zlikwidowanie hordy. Każdy Pogromca ma inną osobowość, statystyki i umiejętności. Mimo to Dead Island 2 oferuje elastyczny system umiejętności, który pozwala na solidną personalizację każdej postaci.

Dead Island 2 ukaże się 21 kwietnia na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC. Jeśli masz ochotę na makabryczną krwawą jatkę z efektownymi zgonami i wspaniałą oprawą wizualną, sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na klucze cyfrowe do Dead Island 2 i witaj w HELL-A.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

159.99zł
Dead Island 2
Dead Island 2
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare